Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Csak én tartom kevésnek, hogy...

Csak én tartom kevésnek, hogy a magyar felnőtt lakosság csupán negyede alkoholista?

Figyelt kérdés
Szerintem ez az arány kb 50% lehet , így az általa ismert emberekből kiindulva, pedig nem kevés embert ismerek.

jan. 11. 15:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
28%
Az én ismerősi körömben pedig egy ember van, azt is csak hallomásból tudom. Lehet más barátokat kellene szerezned. Szerintem az 50% kicsit túlzás lenne.
jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Ez mitöl szexualitás kategoria nálad?
jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet nem számolták bele a nagyivókat is, vagy a kezeletlen fel nem mért eseteket vidéki környezetből
jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%
Abból kiindulva, hogy az ismerőseid fele alkesz, érthető, nincs annyi eszed, tudd a lakosság fogalmában benne van mindenki, gyerek, idős, stb.,...
jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jan. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

#5 ez már egy régi adat, azóta sajnos első helyre kerültünk, megelőzve az oroszokat


[link]

jan. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

6



Ez még rosszabb... :D


Na de ebből kiindulva azért....hé, legalább valamiben világelsők vagyunk.

Csak ne mondjátok el senkinek, mert a szerénység erény, ja, már késő... :D

jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Phoney ***** válasza:
Ha szerinted a magyar férfiak+nők fele alkoholista lehet, akkor tényleg vannak gondok az ismeretségi körödben... ez a negyed úgy jön ki, hogy "a magyar férfiak több mint harmada, 36,9 százaléka alkoholbeteg, szemben a nők 7,2 százalékával", ez szerintem teljesen reális.
jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

8



Mondjuk ez is szar, mert ez azt jelenti, hogy 10 magyar férfiból 3-4 alkoholista. :(

Nőknél meg 100-ból vagy 1000-ből 1-2.

jan. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem hinném, hogy ez így lenne. A nem kevés ember nem tudom mennyi, de ha lenne kb. 1 millió, és ismered mind szokásait, akkor tudnál kiindulni ebből. Az, hogy van pl. 1000 ismerősöd, az nem releváns.
jan. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!