Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene csinálnom?

Mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Körülbelül 2 éve szedek lamolepet bipoláris zavarra, eleinte segített, de most kezdek megint rosszul lenni.

Édesapám halála küldött először padlóra, az 4 éve történt, kezdtem már úgy ahogy kijönni a depresszióból, nem teljesen nyilván, de már volt motivációm iskolába járni (2022-ben végeztem volna, de buktam egy tárgyból, ezért évismétlés, de olyan szinten rosszul voltam lelkileg a tavalyi tanév alatt, hogy képtelen voltam bejárni, ezt a pszichiáter is így gondolta).

Most szeptemberben kiderült, hogy teherbe estem. Sajnos el kellett vetetnem a kicsit, mert se én se a párom nem állunk úgy anyagilag, valamint életkörülményeim se megfelelőek egy kisgyermek felnevelésére (mielött jönnének az okos “miért nem védekeztek” kommentek, védekeztünk, de kiszakadt az óvszer, másnap mentem is be esemény utániért).

Rettenetesen megvisel ez a dolog, minden este sírva alszok el, egész nap azon jár az eszem, hogy mi van ha megint ez lesz, ezen stresszelek, de már lassan kezdek bele bolondulni, pánikrohamok is gyötörnek, iskolába képtelen vagyok megint bejárni (már estin vagyok) de igazábol a szobából is már nehezen jövök ki. Borzalmas dühkitöréseim vannak, legapróbb dolgon is felhúzom magam és szó szerint török zúzok.

Pszichiáteremnek erre annyi volt a válasza hogy majd lesz jobb. Mit kellene csinálnom? Pszichiátria?


jan. 13. 17:41
 1/1 anonim ***** válasza:
szakember kell
jan. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!