Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lelkisegély, chat! Tudtok...

Lelkisegély, chat! Tudtok ajánlani olyat, ahol chat-elni lehet anonim módon?

Figyelt kérdés

Nem akarok telefonon beszélni a problémáimról, viszont az anonim chat jó lenne.


Meleg vagyok, tudom, hogy a Háttér Társaságnak van ilyenje, de nem feltétel, hogy LMBT-szervezet legyen.



jan. 14. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Szia, én is meleg vagyok (bár nem pszichológus). Nekem is írhatsz privátot nyugodtan!
jan. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kék vonal. Ott van ilyen szolgáltatás.


Én személy szerint nem vagyok megelégedve a lelkisegélyesekkel, de tégy egy próbát.

jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez a Kék vonal nemcsak 24 év alattiaknak van?
jan. 14. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
#3 lehet, de most akkor inkább hagyni fogják, szenvedj vagy kárt tegyél magadban, mert jajj, idősebb vagy? Az a dolguk, hogy segítsenek, szóval elviekben akkor is kellene, ha épp nem esel bele ebbe a korosztályba.
jan. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Már jártam úgy másik lelkisegéllyel, hogy amikor kiderült, hogy nem esek bele a korosztályba, akkor megkért, hogy keressek egy másik szolgálatot és kitartást kíván addig is.


Utána lezárta a chat-et.

jan. 15. 10:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!