Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől lehet, hogy ennyire...

Mitől lehet, hogy ennyire ideges leszek egy ilyen lényegtelen dologtól?

Figyelt kérdés
Egy teljesen hétköznapi dolog, bárkivel megeshet, hogy a fülhallgató kábele elromlik, megtörik, beadja a derekát, és csak az egyik fele szól, vagy a mikrofon romlik el, és egyéb problémák. Kivételes eset, de ennyire még nem csesztem fel az agyamat ezen az egy kis dolgon, most azonban mégis, és úgy érzem túlságosan is, de nemtudom mi lehet az oka, de jelen pillanatban is ezen idegeskedek. Lehetséges, hogy tudatalatt állhat más probléma is a háttérben, vagy épp ellenkezőleg, csak elhitetem magammal, hogy biztos van más probléma is? Esetleg más? nincs ötletem, hogy most miért esik ekkora bajomra egy ilyen kis probléma..
jan. 17. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Be vagy egy kicsit sokallva az élettől. Ez olyan mint mikor eltörsz egy poharat, "bammegelsz" és még este is eszedbe jut, ezen mérgelődsz.
jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Több a problémád mint a jelenlegi, netán érzékenyebb is vagy az átlagnál és az ilyen kis "semmiség" már csak az "utolsó csepp a pohárban".
jan. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hat mindenkinek van rossz napja. :-) Barmi oka lehet, hormonok, idojaras valtozas, rosszul keltel, rosszul aludtal, bujkal benned valami virus.

Ne idegesits magad rajta, hamarabb elmulik, ha elfogadod.

jan. 18. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!