Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antidepresszáns mellett lehet...

Antidepresszáns mellett lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 éve szedek antidepresszánst pánikbetegségre. De mióta szedem több mint 10kg feljött rám és sehogy se tudom leadni. A gyógyszer miatt híztam meg? Addig le se tudok fogyni amíg szedem?
jan. 20. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

a sok kajától híztál meg


Kevesebbet eszel akkor fogyni fogsz


ennyi

jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz mert egyáltalán nem eszek többet mint gyógyszerszedés előtt. Mozgok is sokat mégse megy le rólam egy deka se
jan. 20. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
És szerepel ilyen mellékhatás a betegtájékoztatóban?
jan. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

3 as azt hiszem igen

Amúgy olwexyát szedek 150mg ot

jan. 20. 21:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Vettem a fáradságot elolvasni a betegtájékoztatót, és az olvasottak alapján ki merem jelenteni, hogy ez a gyógyszer nem okoz elhízást, sőt. Talán beszélgess erről a kezelőorvosoddal.
jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös ez érdekes akkor mert mielőtt nem kezdtem el szedni nem voltam ennyi kg soha. 67 kg vagyok már egy jó ideje. Gyógyszer szedés előtt voltam max 50kg több nem.
jan. 21. 08:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!