Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez önbántalmazásnak számít?...

Ez önbántalmazásnak számít? Miért csinálom ezt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha alkoholt iszom, akkor másnap depresszív, lehangolt leszek, gyakran öngyilkos gondolatokkal leterhelve, és mégis hajlamos vagyok leinni magam, csak, hogy legyen 'okom' a szenvedésre.

jan. 20. 21:53
 1/4 anonim válasza:
90%

Nem lehet inkább, hogy az alkohol ittas állapotot kedveled, mert kimozdít abból a szar érzéből amiben általában vagy?


Ismerek pár embert akik szeretnek szenvedni. Tátott szájjal a faszerdőbe rohanni. Lehet annyira semmi az életük, vagy annyira semmi érzésük van, hogy még a rossz hangulat is jobb a semminél.

jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát, nincs nagy életem, járok heti négyszer esti suliba..kb ennyi. De veszett sokat unatkozom, nem bírom magam most sem rávenni semmi értelmes dologra...lehet igen, hogy a szenvedést is többnek élem meg, mint a semmi és az unalom.
jan. 20. 22:21
 3/4 anonim válasza:

Ismerős. Most épp munkát keresek. Pár hónapja itthon vagyok, de mivel nincs sok életem (tekintve, hogy nem rég költöztünk egy olyan városba ahol barátaim sincsenek) én is hajlamosabbak vagyok a befordulásra. Munkád van? Vagy közeli elérhető távolságon belüli barátaid?

Én mondjuk imádok társasozni, rengeteget játszottunk míg nem itt laktam. Iszogattunk (de nem az ivásról szólt a dolog) meg dumáltunk és az tök jól kilendített a depresszivebb állapotomból.

Keresd azt ami boldoggá tesz, és tűz ki magadnak célokat.

Én mondjuk alig várom, hogy dolgozhassak (végre lesz pénzem amiből tudok félre tenni a barátaimmal való nyaralásra) + legalább lefoglal, és nen az unalom esz meg.

jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tűzz*
jan. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!