Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha megtehetnéd hogy ujrakezdd...

Ha megtehetnéd hogy ujrakezdd az egész eleted megtennéd?

Figyelt kérdés

Miket csinálnál másképp?

Biztos hogy így jobb lenne a jelenlegi helyzeted?



#hiba #élet #újrakezdés #helyrehozás #Kezdőpont #Végkifejlett
jan. 23. 20:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
előbb végigélem a mostanit, aztán újrakezdeném.
jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
az egészet azt nem, de van 1-2 olyan történés, elszalasztott lehetőség, amelyek elé vissza mennék és máshogy csinálnám, nem hagynám ki
jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de csak úgy, hogy eleve úgy születek, hogy tudom, miket csinálnék másképp, azaz 26 éves fejjel születnék újból, -amit megmondom őszintén nehezen képzelek el-


Én mindenképp gyerekkoromtól kezdve edzenék az érzelemszabályozásra. Hamarabb megtanulnám kezelni a szorongást. Mindig is stresszes voltam gyerekként is. Ez sajnos nagy hatással lett ez a huszonéveimre.

Gimiben is másképp csinálnék dolgokat, illetve nem jelentkeznék, és akkor nem dolgoznék az életem második munkahelyén. El se vállalnám. Azt bántam még meg nagyon.


Nyilván új döntések, új életút, amiben lennének új problémák. Nem tudom, hova lyukadnék ki, de ha csak enyhülne az életem nehézségei, azzal "jobb lett, mint volt" Meg amúgy is, mára már tudnám kezelni a negatív érzéseket is.

jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyobb hangsúlyt helyeznék a pszichológiai kulturálódásra és az önfejlesztésre, a kapcsolatépítésre, a másokra odafigyelésre, jobban meghúznám a határaimat, függetlenebb lennék, gyorsabban váltanék, ha szükségesnek látom, és mielőbbi önállósodásra törekednék. Hogy jobb helyzetben lennék-e? Több szempontból biztosan..
jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!