Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit fogok érezni, ha beveszem...

Mit fogok érezni, ha beveszem egy 0,25-ös xanax felét?

Figyelt kérdés
Csak azt ne írjátok semmit, évekkel ezelőtt szedtem pár alkalommal akkor gatya voltam a 0,25-től is hiába az a minimális dózis. Viszont nem tudom más is érzett-e ilyen tőle de anno ha beszedtem akkor gyakran nagyon agitált állapotba kerültem tőle, mert éreztem hogy tompulok de nem ütött ki teljeset azért kb. abban a félkába állapotban elkezdtem pánikolni, fel-alá járkálni és kb. hisztérikus lettem hogy szedjék ki belőlem amíg nem adtak akkora végül hogy bealudtam (szerintem ott adtak még egy 0,5 tablettát). Szóval én azóta 7 éve nem is szedtem. Viszont manapság gyakran rettentően szarul vagyok, és a háziorvos írt fel 0,25 xanaxot ha nagyon erős szorongásos, derealizált állapotban lennék akkor szedjem be. Én arra gondoltam megpróbálom a felét beszedni mert már aludni sem tudok, hátha az is kellően ellazít. Szerintetek be merjem szedni? Mit csináljak ha rosszul lennék tőle?

jan. 29. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem álmos leszel, rám így hatott.
jan. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

legtobb embert elalmosit, nekem onbizalmat adott de eleg nagyot porgott a nyelvem mint a rudon a mindegy, de vegre tudtam ugy felelni vizsgan mint masok.


Nekem az adagom 1mg reggel 1mg este, pszichiater altal. 0.25mg-nak a fele ne haragudj, de cseszett keves meg barmire.

jan. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Én 1 mg után a világomat nem tudnám és kidőlnék. Anno 0,5 után összefüggő mondatokat nem tudtam alkotni.

Közben viszont tanulnom kéne és még lesz egy vizsgám pénteken.

jan. 29. 19:28
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

0.25 fele


semmi hatása nem lesz

jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké, akkor beszedem. De ha lesz hatása akkor privátban fogok hisztériázni csakapicsának.
jan. 29. 20:31
 6/10 A kérdező kommentje:
Vagy csak a kipcsak, bocsánat.
jan. 29. 20:31
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

A nyugtatótól fogsz hisztériázni?


Neked aztán mi a bajod?:D

jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7: Volt már rá precedens. Amúgy 7 éve szorongásos depressziót írtak a papíromra, azóta nem tudom.
jan. 29. 20:36
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
4-5 napig szedni kell az allando szerum szintet utana beall a terapeutikus stabil allapot 2 het mulva. Nyugaton antidepresszanskent is hasznaljak, leginkabb egy masik antidepresszans melle vagy egyedul. Amitryptiline, imipramine, egyeb triciklikus es hetero-ciklusos pl. mianserin eseteben is felsobbrendu volt az alprazolam antidepresszans, anxioliticum hatasa, kevesebb mellekhatassal, sokkal kevesebb antikolinerg mellekhatassal.
jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
csak álmos leszel
febr. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!