Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyakran ram jon bantsam vagy...

Gyakran ram jon bantsam vagy hogy oljem meg magam mivel tudnam ezt enyhiteni hogy ne jojjon ez ram?

Figyelt kérdés
Gyogyszer vagy orvos kivan zarva mert a szuleim nem tudnak rola h ez van velem de nem is erdekelne oket.De az a baj hogy neha a semmibol ez ram jon es nem tudom kontrolalni magam.Nincs erre valami technika vagy valami hogy enyhitsem ezt?Tudom nem megoldas ha bantom magam de olyan eros bennem a fajdalom sokszoe hogy csak igy tudnek megkonyebulni.

jan. 29. 23:24
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Mi az hogy orvos kizárva?Hát igenis tudniuk kell erről a szüleidnek,különben törtenhet óriási baj!Akiben megvan gondolatként hogy megöli magát az néha tényleg meg is próbálja/teszi
jan. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kene de nem erdekelne oket meg szerintuk nekem semmo bajom nem lehet es nem is vennenek komolyan.
jan. 29. 23:58
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ez segítség lehet-e, de például az összes cikk alatt amiben öngyilkosságról számolnak be ott van ez:


Ha öngyilkossági gondolatok foglalkoztatják, akkor a nap 24 órájában az ország egész területéről ingyenesen hívhatja a 116-123 lelki elsősegély szolgálatot.

jan. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

Hááát ha a szüleid nem érdekelné már az maga baj.

Talán azt kellene magadban tisztázni hogy .. MIÉRT?

Nem kapsz elég szeretetet ?

Feszült, ideges vagy ?

Tehetetlennek érzed magad?

Nagyon jót tenne ha ki tudnád magad tombolni néha.

Ez valami fárasztó mozgás lenne.

Milyen környezetben vagy ,?

Tudsz menni futni egyet esténként?

Vagy felmenni egy erős túrára?

Vagy esetleg felszaladni a tizedikre.

Ha lefárasztod magad, örülsz hogy élsz..

Nem érzed magad feleslegesnek, üresnek.

febr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Testmozgás, rajzolás/festés, írás, progresszív relaxáció, meditáció, autogén tréning, hangszeren játszás/zenehallgatás, ha van rá mód akkor próbálj meg csökkenteni a terheiden és valami olyat csinálni ami kikapcsol.

Valamint jó még, ha naponta összegyűjtesz legalább 5 pozitív dolgot/amiért hálás vagy/amiért büszke lehetsz magadra/ami mosolyra derített/stb.


Iskolapszichológus se jöhet szóba? Tényleg nagyon jó lenne valami módot találni arra, hogy segítséget kapj.

febr. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!