Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kérdezi ezt?

Miért kérdezi ezt?

Figyelt kérdés

Megpróbálok rövid lenni.


Kb 1 hónapja majdnem szakítottunk, majd 10éve vagyunk együtt. Bele kényelmesedtünk elhidegultunk kicsit.


Ő többször elmondta depis stb..ekkor elmondtam mit érzek és ha nem lépünk a javítás felé akkor engedjük el egymást.


Azt mondta ő is javítani akar és beláttuk a hibáinkat.

Kértünk időpontot pszichológushoz, de egy hónap múlva mehetünk csak.

Változott azóta tény, de azért ez még csak kb 3 hete tart és még érdemi " kezelés" nem történt.

De csak kérdezi változott vlmi bennem, hogy érzem a dolgaink stb.


Mondtam hogy érdemi változást a pszichológus hoz szerintem és attól függ mi lesz velünk.

De egyelőre az " ő depisségével" nem kezdett senki semmit, egy kicsit ő a változással de ebből sokan mondják egyedül kijonni nem nagyon lehet..na meg egy doki látja hogy csak elnyomja e magában a dolgokat és akkor újra ott leszünk ahol most hogy egyik betegségből a másikba esik, így nem lehet szintet lépni egy kapcsolatban


febr. 3. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát amikor depis lett, te közölted elhagyod. A többi nem érthető.
febr. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem azért jutottunk odáig hogy majdnem vége mert depis lett.


Az volt a gond hogy ő gyereket akart, én is, de így nem hogy egy rakat egészségügyi baja van, meg egyik betegségből a másikba megy. Meg úgy nem hogy azt mondta depis. Ezt nem értette meg. Így nem igazán éreztem támaszomnak.

Orvos szavait nem igazán fogadta meg.

febr. 3. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:

Lényegében 10 éve ápolod, mert betegségből - betegségbe ugrál, fizikálisan és mentálisan is.

10 éve ezt csinálod, és még mindig nem esik le, hogy nem lesz szint lépés.

A pszichológus után sem lesz.

febr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon értek ebből semmit, de az írásodból nem sugárzik a szerelem. Keress mást.
febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Senior Séf ***** válasza:

"érdemi változást a pszichológus hoz szerintem"

Frászt. Érdemi változást az hoz, ha hazaérve nem a telefont buzeráljátok, hanem egymásra figyeltek.

febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!