Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóljak a pszichiáteremnek...

Szóljak a pszichiáteremnek arról hogy mostanában gond van az evéssel?

Figyelt kérdés

Minden evés végén amikor befejeztem olyan bűntudatom van.(hozzáteszem nem vagyok vékony,sőtt)emellett rendszeresen túleszem magam,nem tudom irányítani,se abbahagyni.Csak eszek eszek és eszek.Ugy gondolom nem érdemlem meg,mivel el vagyok hízva és valóban nem érdemlem meg.Ezzel mit tudna kezdeni ha elmondanám neki?

Ja meg a másik,bipoláris zavar miatt járok hozzá,szorongás stb szóval van elég baj amivel foglalkozni kell.Nem kéne még valami hülyeség mellé...amit az is lehet hogy nem is annyira baj mert legalább fogynék


febr. 4. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Igen, mindenképp szólj neki. Ez mind összefügg
febr. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Természetesen. Mindent el kell neki mondani, mégha számodra apróságnak tűnik is.
febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

A kib@szott gyógyszerek miatt hízol.


Beszéld meg vele, változtassatok.

Van olyan gyógyszer, ami elveszi az étvágyat, eletnód változtatás akármi.

febr. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy a gyógyszerek miatt, 3-as, hülyeséget beszélsz, a szorongás miatt. Mióta jársz a pszichiáterhez?
febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Az hogy te úgy csökkented a szorongásod, hogy túlzabálod magad, nem biztos, hogy a kérdezőnél is ez a helyzet.
febr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!