Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rexetintől lehet ilyen?

Rexetintől lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Azt szeretném megkérdezni hogy a rexetintől lehetnek több fajta fejfájástípusok és külömböző pontokban? Hol a fejem búbjánál érzek áramütés szerű fejfájást máskor meg a homlokom fáj de mindig másfajta fejfájásom van több ponton...ezenkívűl frontint is szedek meg minden este fél szem coverexet

febr. 5. 16:35
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem mondani hogy nem nagyon fáj a fejem csak éppen hogy zavar
febr. 5. 16:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen. A rexetin és a frontin mellékhatása a fejfájás. Ha megvan a gyógyszerek használati utasítása, figyelmesen olvasd el. Ha már nincs meg, akkor a neten megtalálod. Javaslom, hogy menj vissza kezelő orvosodhoz,

mert csak ő tudja, hogy valamelyik gyógyszert el kell hagynod, vagy csökkenteni az adagot. Önhatalmúlag nem szabad abbahagynod. Tapasztalásból tudom.

febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell félnem mondjuk hogy strokeot kapok vagy valami ilyesmi? (Pánikbeteg hipochonder vagyok)
febr. 5. 17:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem kell félned. Azért írtam, hogy vissza kellenne menned, mert ott elmondod mit tapasztaltál. Egyébként a randszeres vérnyomás ellenőrzés se hátrány.
febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szoktam mérni és jegyzetelni...nincsenek nagy értékeim hála égnek mivel minden este fél szem coverexet szoktam szedni...mindig 120 körűl van.
febr. 6. 09:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azóta mi a helyzet? Én azt szeretném kérdezni, hogy egy alkalommal, ha veszek be az segít? Prezentáció előadása miatt
ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!