Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 22 éves fiú vagyok. Egész...

22 éves fiú vagyok. Egész életemben hangokat hallottam. 4 éve lettem rosszul, akkor diagnosztizáltak. Skizotíp személyiségzavar. Most már elég jól vagyok, a többi tünetet már jól kezelem, de a hangok megmaradtak. Ti hogy kezelitek ezt?

Figyelt kérdés
Szeretnék barátokat, barátnőt.. Lakótársat, hogy ne otthon lakjak. A hangok és az ezzel járó stressz miatt ez szinte lehetetlennek tűnik. Szeretnék megismerkedni másokkal, akik hasonló helyzetben vannak. Szívesen megosztom a tapasztalataimat. Szeretek beszélni a gondolataimról, ha csak 1 emberre kell figyelni egyszerre, akkor nem stresszelek. Külföldön lakom, inkább cseten vagy skypeolni szeretnék.

febr. 10. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Milyen hangokat hallasz? Beszéd vagy más fajta?
febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!