Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy győzted le a függőségedet?

Hogy győzted le a függőségedet?

Figyelt kérdés
febr. 11. 09:37
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
Nem tudom legyőzni.
febr. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Erősebb volt az undorom magam iránt, mint a függőség, aztán szépen lassan kikopott.
febr. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%

1-es, milyen függőség az, amivel nem tudsz megbirkózni.


Nekem szerencsére nincs semmi olyan függőségem, ami elvonási tüneteket, kényszert okozna. Persze vannak olyan dolgok, amik fix elemei az életemnek, de ezeket alakítom, ha az élet úgy hozza.


Ami a nagyvilágban a legtöbbeknél függőség, csak sokak nem úgy osztályozzák, az nem még, mint az okostelefon-közösségi oldal kombó, és az ezekhez kapcsolódó egyebek. Csak próbáld elvenni az okostelefont és a netet egy fiataltól...


Na, ezek azok a függőségek, amivel a fiatalok többsége nem tud mit kezdeni, de ez nem csoda, hisz az első lépést sem élik meg sokan, hogy felismerjék, függenek a közösségi oldalaktól és az okostelótól.

febr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Nem volt rá pénzem ennyi !
febr. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Jelenleg sehogy. Addiktív személyiség vagyok, ráadásul hedonista is, maximumon pörgetem az életet. Ha hosszú nem is, de legalább elmondhatom, hogy tartalmas életem volt, amit élveztem. Ez van.
febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
A cigiről le tudtam szokni
febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos a ‘legkönnyebb’ úton. Letartóztattak és előzetesben voltam fél évig. Ott a neheze megvolt, de kint sem könnyű. Még friss a dolog.


Előtte drogoztam, ittam, gyógyszereztem. Politoxikomán vagyok.

Mióta szabad vagyok nem használtam semmit. Az életem üresebb, de jobb. Igyekszem máshogyan élvezni az életet.

febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!