Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hol, vagy milyen módszerekkel...

Hol, vagy milyen módszerekkel találhatok Budapesten belül jó pszichiátert? (Állami pszichiátriai gondozók kizárásával.)

Figyelt kérdés

Több internetes platformon is próbálkoztam már, a teljes sikertelenség övezte minden próbálkozásomat.


Leginkább a "Foglaljorvost" weboldalt néztem, de ott nagyon hiányos a felhozatal, vagy nincsen időpont pszichiátereiknél, vagy ireeális, akár 35-40 ezer ft-ot is elkérnek egy-egy ülésen.


Háziorvosnál is próbálkoztam, ő különböző ingyenes beteggondozókba irányított engem, de okulva korábbi hatalmas traumám miatt, amit ott szereztem, így biztosan nem megyek.


Teljesen tanácstalan vagyok ezzel kapcsolatban, van esetleg itt olyan, aki tud jó orvost megfizethető áron, vagy akár egy másik oldalt, ahol bővebben tájékozódhatnék erről? Köszönöm.



febr. 11. 15:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Rihmer Annamaria, nyugaton is volt eloado vagy valami klinikan dolgozott kint, pszichiatriai esetek. Apja Rihmer Zoltan szinten pszichiater azt hiszem.


En hozza jartam, megerto, esszeru cselekvesek, de lehet azota az ara mar felment. keress ra a neten. Mar masnal vagyok pszichiaternel TB-n, es amikor mondtam a nevet kerdezte hogy "Rhimer?" Mondtam igen, erre ugy latszott, hogy nem ismeri de elismert a szakmaban vagy nem tudom. De ki tudja.

febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ilyen gyűjtőhelyeken, klinikákon keresd, hanem görgess lejjebb és a saját önálló honlapjukat nézd végig, mindegyiknél általában fel van tüntetve, hogy melyik területeken "erős", és válaszd a problémádnak leginkább megfelelőt. Kép is, bemutatkozás is van róluk, így tudsz ránézésre szimpatikust választani.
febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
+ illetve gondold végig, hogy alapvetően milyen típusú emberrel beszélgetsz szívesen, nő-férfi, fiatal-idősebb, mert ez is számít. Árban Budapesten 20ezer körül kezdődnek, ezért orvostól függően 15-50 percet kapsz.
febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindhármótok tanácsait, #3-as válaszára reflektálva, sajnos én a legtöbb helyen a bőven 30-45 ezer közötti árkategóriát találtam átlagosnak Budapesten, de mostanában az 50 ezer konzultációnként sem ritka, ami borzalmasan magas ár, és nem tudnám megfizetni. Megnéztem Rihmer Annamária doktornőt is, kifejezetten szimpatikusnak tűnik.
febr. 11. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Csakis ajánlás alapján válassz, de még így sem biztos hogy neked bejön az orvos. Kölcsönös szimpátia kell egy jó terápiához.
febr. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!