Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Somnol 7.5 ből kettőt veszek be?

Somnol 7.5 ből kettőt veszek be?

Figyelt kérdés
Régóta nem aludtam ki magam. Anti depi tabletta bevezetésénél tartok. Durva ha 1 este beveszek 2 szem ilyen 7.5 es altatót h kialudjam magam?
febr. 14. 07:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne tedd, ha egy nem használ kérj másikat. Nekem nem volt jó, ahogy a Sanval sem.
febr. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%

A somnol (zolpidem) egy kalap szar. Sokaknak nem jott be. Most jonni fognak a kommentek hogy milyen jo, aztan 2 het mulva meglatjuk, hogy milyen jo. Rengeteg mas opcio van egyebkent. Bevehetsz kettot is, harmat is, de igy fog menni a dolog, csak felfele. En mar vettem be abbol a takonybol ennel joval tobbet legeloszor, es semmi hatasa nem volt. Redditen ugyanerre panaszkodtak.


Mondom rengeteg mas opcio van, csak orvosoknak van un. orvoslatogatojuk is, meg a gyogyszereszeknek is egyebkent de mindegy. Menj profession.hu-ra, annyi ilyen szoszerint orvoslatogato "pozicio" van hogy keresnek, hogy hihetetlen. Nem sorolom fel az opciokat, mert csak satannak neznenek, az orvosod meg nem irna fel mert ki vagy te, hogy megmond mit szedj. En megmondom a dokimnak, hogy mit szedjek, mert kovetett el es mai napig kovet el buncselekmenyt, siman benyomhatom az OGYEI-nek, lenne bizonyitek is, a telephelyi mukodese az hogy megy maganban, es a cegjegyzeket ne is tekintsuk at mert en tanultam gazdasagi jogot, es vannak ott furcsasagok. Nem akarja, hogy rauszitsam a NAV-ot meg a hatosagot es ezt erzekeltettem vele enyhen, masok elott. Es erdekes modon ami neki nem tetszik amit akarok es felir, az nekem bevalik, mert gyogyszereszetire is jarok - ez is kellemetlen mar neki mert orvos - orvost apoljon az is kellemetlen alapbol, szakmabelit meg szakmakozelit is mar huzza a szajat. Amikor azt sem tudja, hogy mi a kulonbseg egy molekula meg vegyulet kozott.

febr. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!