Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 45% százalék egészségkárosodás...

45% százalék egészségkárosodásnál milyen járadékok járnak nekem?

Figyelt kérdés
Mentálisan beteg vagyok skizofrén beteg,voltam felülvizsgálon és 45% százalék egészségkárosodásom van, 4 éve 52%volt. 32/F

febr. 21. 17:58
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Skizofréniaval már leszazalekolnak. Kormány ablaknal érdeklődj ők segítenek. Ha van magasvérnyomásod vagy bármi más egészségügyi problémádrol papír vidd be nekik. Engem elsőre visszautasítottak. Újra kértem másodjára megadták. Van munkatársam aki skizofrén és 4oraban dolgozunk, plusz a rokkant nyugdíj,nem sok de legalább van.
febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 mittudomen721 ***** válasza:

40-60 ezer ft bruttoban attol fugg mennyit dolgoztal meg mennyire kerestel jol. Rehabilitacios jaradeknak nevezik egyebkent. Mast nagyon nem fogsz kapni.


Khm Nyomorultak... ebbol eljen az ember

febr. 27. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És ha nem volt egyáltalán munka viszonyom? Régen dolgoztam de csak pár órát.Hol tudnám elintézni a járadékot?
febr. 27. 03:38
 4/5 mittudomen721 ***** válasza:
Bocs kozbe beugrott hogy letfenntartasit igenyelhetsz mellete. Ez 3 ezer ft-ot jelent pluszban(kemeny ez a magyar allam igazan eszrevehetnek magukat). Persze nem biztos hogy meg adjak. Asszem 42 ezer Ft a kuszob amit ha meghalad a beveteled akkor mar nem jar.
febr. 27. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mittudomen721 ***** válasza:

Bocsi nem lattam hogy irtal kozben. Ha nem volt munkaviszonyod nekem ugy remlik hogy erre akkor is jogosult vagy csak nyilvalvaloan a legaljat fogjak megadni.


Elso korben menj a haziorvosodhoz es mond neki hogy dontobizottsag ele szeretnel menni aztan amit ad papirt ahhoz hozzacsatolod a pszichiatriai leletet es irany a kormany ablak. Minden hulyesegrol(magas vernyomas) nem kell papir mert csak kirohognek, idopazarlas. Vagy.. ugye irtad hogy most voltal felulvizsgalaton amit kaptal hatarozatot rola azt fellebbezd meg a jaradek kapcsan

febr. 27. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!