Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha egy hang...

Mit csináljak, ha egy hang állandóan beszél hozzám?

Figyelt kérdés

Pszihiátriai gyógyszereket szedek: Loranxil, Rxulti, Tegretol, Leponex


Még az elején amikor a beszédet kezdte, azt mondta nekem, hogy jönnek betörni a házba, hogy elraboljanak és megkínozzanak.


Elővettem a kést és jópárszor megszúrtam magamat, több szúrás érte a szívemet. Persze amit csináltam a nagymamám észrevette és kihívta a mentőket. Átestem egy szívműtéten.


Utána rámállítottak a pszihiátrián jópár pszihiátriai gyógyszert.


Szedem ezeket a gyógyszereket, de a hang mégis beszél hozzám.

Állandóan vérvételre küldözgetnek, meg a kezelőorvosom növelte a Leponex adagot, de semmi hatása. Állandóan beszél hozzám, nagyon idegesít.


febr. 22. 16:50
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Gondolatban hallom, mint egy igazi emberi beszédet, férfi hangja van neki, de ezt tudja változtatni.
febr. 24. 16:21
 22/26 anonim ***** válasza:
Beszélni nem tudsz vele? Kerdezgetni ezt miert csinalja?
febr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Ja, de ha szíven szúrkàltad magad (mondjuk itt több kérdésem is lenne, de azokat hagyjuk), akkor hogy vagy még életbe?

Ha ezek utàn elvosz a mentő, hogy ennyi gyógyszer mellett Te szíven szúrkàltad magad, az egyet jelent a zártosztájjal, ahol ki vagy kötözve és 6 óránként lónyugtatót nyomnak beléd. Kissebb dolgokért bezárjàk az embert. Ne rontsd itt a levegőt.

Vagy ne drogozz annyit, akkor a hangok se beszélnek.

febr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Voltam már a zárt osztályon lekötözve nem tagadom.



Beszélgetni tudok vele, próbáltam már kikérdezni, de már annyi hülyeséget (hazugságot)beszélt nekem, hogy nem nagyon hiszek neki.

febr. 24. 22:54
 25/26 anonim ***** válasza:
Tételezzük fel, hogy nem trollkodsz, (bár ennek igen kucsi az esélye) akkor biztos azzal is tisztàba vagy, hogy a hang a fejedben az a képzeleted szüleménye.
febr. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kamu az egész
febr. 25. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!