Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan antipszichotikum...

Van olyan antipszichotikum ami nem hízlal?

Figyelt kérdés

Nagyon kíváncsi lennék, eddig ezeket próbáltam: , zyprexa, Restigulin, Leponex, Abilify, Reagila, Seroquel (minden formában pl Ketilept), na meg amire már nem emlékszem.


Az a baj, hogy általában 2-t szedtem egyszerre, ezért ezek között is lehet, hogy van ami nem hízlal.


Annyira szeretnék már fogyni, kb 40 kilót híztam….



febr. 27. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nincs.


Ma mit ettél, mennyit és mennyit mozogtál mellé hány évesen, milyen magasan és hány kilósan?

febr. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ismerem a Kalóriabázist köszönöm, van, hogy szoktam használni és akkor pontosan ki is mérek mindent! 36 kilóról indultam, anorexiás voltam, már elmúlt! Normális adagot ettem ma, viszont nem sokat mozogtam, de szeretnék inkább olyan véleményt hallani aki ilyen gyógyszereket szed!!! Kösznöm!
febr. 27. 20:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Negyven kilót híztál 36-ról? És most mennyi vagy és hozzá milyen magas?
febr. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
153 cm, 83 kg.
febr. 27. 20:38
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Latuda neven lehet volt regen, de a lurasidone hatoanyag a legjobb kulfoldon. Alig hizlal, meg kb. minden rossz hatasat pl etvagy noveles nincs ilyen vagy kisebb mertekben. de hat.. legalabb van clozapine...
márc. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi
márc. 2. 17:12
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Van olyan ami kevésbé hízlal pl az aripiprazol
márc. 8. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Még 1 szavazat az aripiprazol mellett.
márc. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Szedtem, csak mellette szedtem seroquelt is.
márc. 12. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!