Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tehetnék annak érdekében,...

Mit tehetnék annak érdekében, hogy be tudjam ilyen állapotban fejezni az egyetemet?

Figyelt kérdés

Jelenleg végzős egyetemista vagyok, de nem hiszem hogy be fogom tudni fejezni idén az egyetemet. Bár az őszi félévben lett a legjobb az átlagom, mégis most érzem magamat a többiekhez képest a legbutábbnak és úgy látom, hogy nem is vagyok ide való. Emiatt minden nap szorongva megyek be az egyetemre, nincsen motivációm hogy tanuljak, hogy készüljek az utolsó vizsgákra, az órákon is csak bámulok magam elé és egész álló nap szorít a mellkasom ameddig ki nem rakhatom a lábam az egyetemről. Nagyon fáradtnak érzem magam és nem látok esélyt arra hogy ilyen állapotban be fogom tudni fejezni az egyetemet.


23L



febr. 28. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem veszítesz semmit azzal, ha ezt a keveset végigcsinálod. Adjon ez erőt.


Vagy gondolj az én esetemre: annak idején a szorgalmi időszak utolsó hetében halt meg apám. Végigcsináltam.


Emellett a Te "problémád" tényleg olyan, amit csak Te hozol létre magadnak.

febr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit pihenj, csinálj olyan dolgokat, amik örömöt okoznak neked. Lesz sok hosszú hétvége a közeljövőben, lesz idő kikapcsolódni.

Meg tudod csinálni, nem vagy buta. Idáig eljutni is nagy dolog, már a célegyenesben vagy.

(Egyébként én 26 évesen fogom kezdeni az egyetemet.😄)

Szóval kitartást, meg tudod csinálni!

febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!