Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi tudna kihúzni a kilátástala...

Mi tudna kihúzni a kilátástalanságomból?

Figyelt kérdés
Teljesen belefáradtam az életbe. Semmi nem tesz boldoggá, se a munka, se a hobbim, se a barátaim, se a családom, se a párkapcsolatom. Összejöttem egy rendes sráccal, azt hittem, akkor majd jobban fogom érezni magamat, de nem. Annyira üres vagyok. Utálom magamat, a személyiségemet, a testemet, az elmémet. Az emberek szépnek találnak és csinosnak, de én nem tudom meglátni magamban a szépet. Testképzavarom van és depressziós vagyok. Kiskoromban molesztáltak. Sokszor gondolok arra, hogy elmegyek innen, úgy hogy senki ne tudjon rólam, hogy új életet kezdek valahol máshol, messze mindenkitől, aki az eddigi életemnek része volt. 21L
febr. 29. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nosza. Mindenki a sajat eletenek a kovacsa. Ne vard mastol, hogy megoldjak az eletedet, vagy valtoztassanak rajta, mert azt csak te tudod. Ha kipanaszkodtad magad, allj fel es tegyel valamit nyuges helyett.
febr. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

És ha elmész, mitől lesz más? Máshol mi lenne, amit most n tudnál megvalósítani?


Szakember.

febr. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el sportolni, találj új hobbikat, derítsd ki, mi érdekel! Keresd meg a szépet minden apró pillanatban, hallgasd a madárcsicsergést, nézd végig, ahogy kirügyeznek a fák, tedd magadra büszkévé az embereket.


A barátod is biztos, hogy nem egy üres lányt választott magának, ő is meglátott benned valamit, amit a többi ember nem.


Fel a fejjel.



Ha a gyakori kérdéses motivációs szövegek már nem segítenek, keress fel egy pszichológust.

febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
Neked magaddal van bajod, nem az életeddel.
márc. 2. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!