Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudna egy pszichologus...

Hogyan tudna egy pszichologus elfogadtatni valamit?

Figyelt kérdés
Van egy mentális betegségem, amin nem tudok változtatni, se elfogadni. Ezen tud segíteni a pszichologus?
márc. 7. 04:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%

Igen, tud.

Megerősíti abban, hogy a betegséged ellenére is értékes és elfogadható vagy. És abban is, hogy a fókuszt az betegségedről át tudd tenni más, érdekes, értékes dolgokra. Sport, hobbi, barátságok, munka (vagy másik munka), akármi/bármi.

márc. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
És ha nem tudom magam értékesnek tartani, akkor sem ha mindig felhozza,h miket értem el és h erős vagyok? Vagy ha nincs alkalmam semmilyen hobbira mert csóró vagyok? 😂 vagy azért sem mert nem találom értelmét annak sem amit szeretek csinálni, pont azért h elterelje a figyelmem? Mármint hogy szeretek festeni, de nem megyek fele semmi többre az életben. És ez is boszantó
márc. 7. 06:24
 3/17 anonim ***** válasza:

Sok minden múlik a külső körülményeken is valamint a pénzügyi helyzeten vagy azon, hogy lefoglald magad a figyelmed meg legyen valaki melletted

Ha nem változnak a fenti tényezők, javulás sem várható

Nem feltétlen csak a gyógyszerezés itt az egyetlen bökkenő sok esetben

Én is beszedhetem az Isten nyugtatóját ha szétidegelnek az utcán még akkor is felkapom a vizet

márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"nem megyek fele semmi többre az életben"

. Egy pszichológus rámutathat, hogy az ilyen gondolatoknak semmi értelme.

márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Szoval kell egy hobbi mindenkinek, amitől jól érzi magát és kikapcsol?
márc. 7. 07:02
 6/17 anonim ***** válasza:
valami elfoglaltság mindenféleképpen ami leköt, ez lehet munka vagy hobbi sport
márc. 7. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezzel sokat segítettél. Hálás vagyok neked 🥹
márc. 7. 07:06
 8/17 anonim ***** válasza:
Örülök
márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#4 Ez a baj! Nagyon jól keresnek ezek a pszichómókusok, az óránkénti 10-15 ezer forinttal, úgy, hogy közhelyeket böfögnek oda a betegeknek, esetleg még maguktól is mondanak TALÁN pár szót. Ezt hívják ingyenélésnek, egy baráttal is tudsz ezekről a problémákról beszélni, cserébe ő tényleg megért, és nem húz le pénzzel.
márc. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

pszichológus = fingreszelés (anyagi lehúzással)


Én is voltam már 1-2-nél, semmivel nem jutok előrébb ha én nem állok bele!

Önismereti könyvekben ugyanúgy fellelhetők az okosságaik!

márc. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!