Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen neve van, vagy milyen...

Milyen neve van, vagy milyen kategóriába tartozik az emeletfóbia?

Figyelt kérdés
Próbáltam rájönni, meg google-zni, de nem sokra jutottam azzal kapcsolatban, ha egy épületben már 5-6.emeleten járok vagy azon túl, félelem és rettegés fog el a magasságtól de csak épületen belül. Kinti terepen nem félek a magasságtól pl. hegymászás során vagy pl. repülőn is imádok ülni, de épületben már remeg a lábam az 5.-től.

márc. 10. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát nálam meg pont fordítva van ez. A kilátóban félek, de ha várom a 10. en a liftet az meg se kottyan. Szerintem te fordítva vagy bekötve. Vagy trollkodsz, úgy mint én.🤣
márc. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Grimfox ***** válasza:
Ez létező fóbia, bár a nevét nem tudom. Az acrophobia valami változata lehet. Én sem bírom a magas épületeket, de pl sziklát mászni, hegyet mászni minden gond nélkül tudok. Csak az ember alkotta, magas helyekkel van gondom.
márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!