Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van ilyenre lehetőség?

Van ilyenre lehetőség?

Figyelt kérdés

Szeretnék terápiára menni, Mondjuk egy pár hetesre gondoltam, ahol van lehetőség csoportos foglalkozásra is meg egyéni terápiára is, illetve ahol pszichiáterrel is lehet konzultálni. Van ilyenre lehetőség?


Szorongással és depresszióval mennék, ami jelenleg lehetetlenné teszi, hogy funkcionálni tudjak az életben.



márc. 11. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Félő, hogy pár hét érdemben nem fog változtatni. Mi pontosan a probléma?

Ha nem szeretnéd mindenki előtt leírni, nyugodtan írd meg privátban...

márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem nagy szükségem lenne arra, hogy hozzám hasonlókkal beszélgessek, hogy ne érezzem azt, hogy egyedül vagyok minden problémával. Kívülállónak érzem magam, körülöttem mindenkinek zajlik az élete, csak enJót tenne nekem egy kis kizökkenés ebből a helyzetből amiben vagyok, ha csak pár hétben is. Nyilván nem lesz elegendő, de adhat egy kezdő lökést és később is mennék ülésekre egy pszichológushoz, de pár hét intenzív kezelésre szükségem lenne.
márc. 11. 08:38
 3/7 A kérdező kommentje:

*körülöttem mindenkinek zajlik az élete, csak én nem bírok haladni semerre.


Ezt akartam még hozzá írni, de véletlenül elküldtem

márc. 11. 08:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakavatott, de szerintem egymástól elkülönülten meg lehet oldani, csak tényleg legyél tisztába a korlátaival.

Mióta vannak gondjaid és mikben akadályoz?

Jelenleg mennyi idős vagy? Inkább gyerek vagy felnőtt csoportot kell keresned?

márc. 11. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mióta az eszemet tudom, vannak gondjaim. Csak mindig szégyelltem őket, mindig úgy voltam vele, hogy majd elmúlik idővel, majd megoldódik valahogy, de nem jobb lett a helyzet, csak rosszabb. Kb. 15 éves koromban kezdődött ez el igazán, jártam is pszichológushoz, pszichiáterhez is. De igazán sokat nem segített akkor.


Akadályoz a munkavégzésben, a társas kapcsolatok kialakításában, ügyintézésben, a magamért kiállásban, a tenniakarásban, már nincs erőm se kedvem semmihez sem, jelenleg semmi se megy.


25 éves vagyok. Amikor pszichológushoz jártam, generalizált szorongást és depressziót állapítottak meg, de szerintem még ennél is súlyosabb a helyzet, szociális fóbiám is van, ami megkeseríti az életemet. Az emberek nem értenek meg, mindig is kívülálló leszek emiatt, amit nem bírok elviselni.

márc. 11. 08:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia kérdező. Van egy jó és emberséges pszihológus csapat, a "Kandela". Próbáld meg. De én is tudok tanácsot adni, hogy gyógyulj. Még nálad is nagyobb bajban voltam. De csak voltam. Ha jelzel, visszaírok neked.
márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tündérhegy
márc. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!