Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Epilepsziás lettem többi lent?

Epilepsziás lettem többi lent?

Figyelt kérdés

Pánikbeteg is vagyok. Erre Citalopramot szedek 20 mg-ot.

Epilepsziára szedek Levil 1000 mg-ot, és Rivotril 0,5mg-ot. Az a kérdés, aki szed Rivót és Levilt ti hány mg-ot? Csak érdekel.


márc. 15. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
16%

Sokat kéne tevékenykedned, sportolnod, mozognod, bármi ami érdekel.

Többet érne mintha gyógyszereken élnél.

márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
Tele vagy feszültséggel, nincsenek kidolgozva az alkotóerők, azért jönnek ezek a rohamok.
márc. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azokat a betegtársaimat kérdeztem akik ezekkel a gyógyszerekkel KÉNYTELENEK élni. Nincs más gyógymód. Szedhetem a vitamint, csinálhatok bármit, gyógyszer nélkül végem. Ez olyan mintha azt mondanád egy szemüvegesnek hogy nincs szüksége szemüvegre.
márc. 15. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de en szedek sulyos rekurrens klinikai depressziora 600mg lamotriginet, es 9mg rivotrilt. Epilepszias sem vagyok.


A 0.5 mg az egy darab fost er epilepsziasnal. A max adag 20mg naluk. Nem veletlen. A levetiracetam csak epilepszia gyogyszer, es az a mennyiseg is elegge locitrom. 2000mg - 4000mg felnotteknel, mert keves a gyogyszer-gyogyszer mellekhatas es valamit mondjuk carbamapezinet vagy hasonlo antiepileptikumot adnak, mondjuk lamotriginet.


De ha igy erzed "jol" magad, es akkor rendben.

márc. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Alatamasztom aki tudja mirol beszelek


[link] kozel ~300 citatum


[link] ~ szinten kozel 300 citatum


Bibliometrikaja szinten eleg jo.


4-es voltam.

márc. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!