Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan jelentkezett nálatok a...

Hogyan jelentkezett nálatok a legdurvább módon a stressz?

Figyelt kérdés
Hetedik hónapja dolgozom egy multinál, azonban a hónapok során nagyon elharapódzott a dolog és rengeteg stresszelek a munka miatt, mivel hatalmas a munkamennyiség és nem kapunk engedélyt új emberek felvételére. Nyilván a tökéletességre törekszem de ez nehéz ilyen mennyiség mellett és folyamatosan adják az újabb, extra feladatokat - itt hozzátenném, hogy munkaköri leírásom nincs is, így nem tudok beleállni a dologba - próbálok lelkes lenni de teljesen kimerült vagyok és már azt érzem fizikai tünetei is vannak a stressznek, állandó nyak és hátfájás, gyomorgörcs, izom és izületi gyengeség és iszonyat fejfájás. Egyik dokiról járok a másikra és mindenki a stresszhez vezeti vissza a panaszaimat, de ez már baromi frusztráló ezen a ponton és nem akarom kicsinálni magam, természetesen a felmondás tervben van, csak kíváncsi lennék, hogy másoknak is vannak ilyen “extrém” tüneteik vagy velem van a baj?

márc. 20. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

Én kezdem azthinni hogy ez a brutál derékfájás ami kínzott aztán nem s most megint..a stressz miatt van…

Pár éve volt okom stresszelni nemrészletezném nagyon röviden darázsfészekbe nyúltam s a börtöntöl a koporsóig bármi la pakliban volt..aztán a volt bátyám is bekevert egy olyat hogy elmesélni is tragikus..és egyik naprol a másikra olyan brutál derékfájásom lett hogy megmakkantam 1-2évig gyötört néha annyira extrémen hogy szó szerint az öngyilkosság kerülgetett szerencsére azok az extrém fájdalmak nemvoltak huzamossak viszont folyamatosan fájt a derekam jót aludni évekig nemtudtam aztán változtak a dolgok a környezet minden kezdett stabilizálódni s észre sem vettem hogy nemfáj a derekam most 1hete kb egy egész más jellegű sz@rba tenyereltem és amint jött a telefon a hogyant s miről elkezdett a derekam megint fàjni orvosnál nemvoltam ok tudom,hiba de most kicsit belegondoltam az eddigiekbe és arra gyanakszom hogy ez a brutál derékfájdalom nekem stressztöl lehet…80%ban biztos vagyok benne

márc. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
65%
Ami a legrosszabb az allando nyaki vall fajdalom , es a sok energiaitaltol a szívritmuszavar. Sajnos ujra dohányzom ami talan a legrosszabb 🥹 nem tudok munkahelyet váltani csak ez van a közelben SAJNOS
márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%
Ha nem bírod mondj fel. Ismerősöm a legjobbkor hagyta abba, azt mondta ha nem lépi meg lehet hogy már csak vegetálna. A kollégája nem volt ilyen szerencsés.
márc. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Egy munkán le tudod mérni hogy mennyire testhezálló, mennyire bírod.

Van olyan munkahely ahol rövid idő alatt történnek nagyon intenzív dolgok. Van olyan munkahely ami olyan mint a langyos iszap. Neked van egy temperamentumod, érdeklődési köröd, ahhoz kéne idomulnia a munkádnak. Ha se szellemileg, se lelkileg, se fizikailag nem vagy benne kompetens, az könnyen kiégéshez, tönkremenetelhez vezet, egészséged pedig 1 van, mint ahogy életed is! Tedd fel a kérdést hogy megéri -e, ha utána egy "szobanövényként" kell vegetálnod?

márc. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
58%

Lehet hogy másnak nincsenek extrém tünetei, neked viszont vannak!

Ne másokra figyelj! A te életedről, egészségedről van szó!

Egyik munka sem ér annyit hogy tönkremenj benne!

Inkább nézzél más munkahelyet!

márc. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
3# Mi történt a kolegájával?
márc. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
27%
Pár éve úgy "beállt" a nyakam, hogy hetekig alig tudtam valamennyire elfordítani a fejem. Ez önmagában még nem extrém dolog, de ráparáztam, hogy biztosan veszettséget kaptam, és ettől kezdtek begörcsölni a nyakizmaim. Már egész komolyan felkészültem az öngyilkosságra, amikor eltűntek a tünetek. Utólag jöttem rá, hogy nem veszettség volt, hanem egy extrém stresszes meló okozhatta. A stressz elmúltával a nyaki merevség is megszűnt.
márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%
6. Sztrók.
márc. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha Pest megyeben vagy akkor még a héten beadnám a felmondásom.

Én pánikrohamig jutottam el.

Azóta már 2 munkahelyet váltottam és megtaláltam azt ahova szívesen járok.

márc. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hozzá kell tegyem hogy neki az volt a "stresszkezelési stratégiája" hogy iszonyat mértékben szlopálta a kávét. Na most egy amúgy is stresszes embert nem fog jobban megnyugtatni a kávé, sőt!
márc. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!