Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Gyűlölöm a testem,főleg a...

Gyűlölöm a testem,főleg a vastag karomat.Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

A családban édesanyámnak vastag a karja.Edzek rá évek óta.Volt,hogy kisebb súllyal,volt hogy nagyobbal,volt hogy teljesen abbahagytam az edzést.Diétáztam,alig ettem akkor is vastag volt,egyszerűen gyűlölöm.Annyival nagyobbnak tűnök.159cm és 48-49kg vagyok,de iszonyat vastagnak látom magam.Főleg váll,kar.és többször megkapom hogy vaskos vagyok,pedig már alig merek enni.

Annyira elegem van már,hogy nem lehetek szép vékony,hasam is ha ideges vagyok egyből felpuffad.

Egyáltalán nem látom magam szépnek és arányaiban a fejem pedig kisebb,ezért még inkább nagynak látom a karjaimat.

Hogyan szeressem meg magam?így már az edzés sem a régi..

Most vagyok 24 éves,kb 16 éves koromig vékonyabb karom volt és akkor is edzettem,nem tudom mi történt azóta..


márc. 26. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Mindenki szép a maga módján.
márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

És azt sem értem,hogy bárki aki eddig szégyenítette a testem sosem edzett.

Vagy kövér volt,vagy átlagos és rosszindulatú.En soha senkinek a testére nem teszek megjegyzést,de valahogy nekem mindig tették

Vagy lapos a seggem,vagy vékony vagyok,vagy hiztam,vagy vállas vagyok..

Egyszerűen sosem leszek jó,de az a baj hogy főleg magamnak nem

Gyűlölöm a hajam is felfogni,mert jobban látszik a nagy karom

márc. 26. 09:29
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Jólvan, sírjál még egyet, panaszkodj és attól jobb lesz.
márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire problémának látod, hogy vastag a karod, akkor mi a fenének edzel még rá annyit?
márc. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!