Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgyèrzem beszèl hozzám a...

Úgyèrzem beszèl hozzám a hűtőszekrèny(?)

Figyelt kérdés

Mit csináljak? Megőrültem?

Arra èbredek hogy ki kell menni pisilni èjjel 3.kor

Kiülök a konyhába.

Hallom zörög a hűtő.

Úgy èrzem mintha hozzám beszèlne valami ismeretlen nyelven.

Figyelem egy darabig csöndbe.

Majd odamegyek. kinyitom. kiveszek belőlle egy darab kolbászt ,vagy szalonnát ,ès benyomatom. Ezek után már nem izgat ès megnyugszom. Majd megyek aludni.

Ez milyen mentális betegsègre utal?



márc. 29. 04:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam már úgy egyszer nagyon régen, hogy valami gép furán zörgött és olyan érzésem volt mintha "beszélne" :).

Leírásod alapján valószínűleg még nem volt veled ilyen és csak a zörgés emlékeztetett bizonyos módon valamire.

Az is lehet hogy félálomban voltál még valamennyire.

márc. 29. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Arra, hogy problémáid vannak az evéssel. Minek enni éjszaka, pláne kolbász vagy szalonnát?

Az én hűtőm egyébként sóhajtozni szokott. Nyilván valami normál működési folyamat kelti ezt a hangot.

márc. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A mienkbe mintha szelek járnának. Ès visszaveri a hangot is a mögötte lèvő csempe. Hallani hogy jár a motorja kűzd a hűtèssel sőt így 3 szor hangosabbnak hallatszik.

Ezèrt segítek be neki hogy megeszem a kolbászt mert azt se kell neki lehűteni!

márc. 29. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
pszichózisod van, fordulj pszichiáterhez
ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!