Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért sovány a legtöbb füves?

Miért sovány a legtöbb füves?

Figyelt kérdés

Talán nem a legjobb kategória, de nem találtam narkós topicot. Szóval a környezetemben elég sok a füves, olyan is aki alkalmanként szív, van aki csak eü (fájdalomcsillapítás) okból, de a legtöbb az napi szinten használja rekreaciós célból. Ezek mind jólszituált felelősségteljes emberekL: tanárok, diplomások, stb, tehát nem egy lecsúszott csőlakót kell elképzelni.

Ami közös bennük, hogy mindannyian soványak, vékonyak, akár snoopdog. Ami azért érdekes, mert a fü köztudottan étvágyjavító. Többször magam is szemtanúja voltam, hogy ezek a cingár emberek milyen féktelenül zabálnak egy-egy cigi után.



ápr. 1. 08:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Pár barátom szokott füvezni, nem napi szinten, de belegondolva ők is vékonyak. De már a fű előtt is azok voltak. Szóval nem tudom, mi az összefüggés.
ápr. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
"narkós"...
ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Mert így nem jut kajára.
ápr. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt egy ismerősöm, nem sok pénze volt, de azt is elköltötte narkóra, így ennivalóra, sőt egyéb másra sem jutott, a lényeg csak a napi betevő volt drogra, nyilván ő is sovány volt, sőt a fogai is tönkrementek.
ápr. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Mert a drog elveszi az étvágyát
ápr. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%

- Az emberek egy jó része alapból vékony, ha füvezik, ha nem.


- Ha nem veti fel őket a pénz, akkor inkább költik fűre, mint kajára. S itt nem feltétlen az alapvető élelmiszerekre kell gondolni, hanem azokra a nasikra, amiktől a túlsúlyosak elhíznak.

ápr. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
mert elszívják a kajára valót na meg a narkó meg elszívja az életüket.
ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

A sovány a normális. Egyedül erős ember versenyeken van értelme a zsírnak, de ebbe nem mennék bele.

Viszont sok embernek vannak olyan tudatalatti gondolatai, hogy a kövér az egészséges, ezzel pl megnyugtatják magukat, hogy ő és a rokonok is szépen kövérek, és millió hétköznapi küzdelemre ad felmentést, hogy meg se próbálják.


Szerintem a fű kiírtja ezt a tudatalatti nyugtalanságot.

A leépült test persze következő szint.

ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is az a tapasztalatom, hogy akár egész fiatalon a normál tápláltságból ledobnak olyan 5-7 kilókat, és azon a szinten maradnak.

Ezért fogadom hitetlenkedve azt , hogy a cbd olaj meg de jó, mert étvágyat csinál a daganatos betegeknek.

Ok, étvágyat igen, de javítja a tápláltságot is? Vagy az már tiszta annyira, hogy nincs ilyen mellékhatása, hogy eszik jól, de mégis fogy?

Nem értem, csak találgatni tudok.

Valami tipp?

ápr. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A funyiro azert eleg nehez.
ápr. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!