Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A rossz,kellemetlen gondolatok...

HunLo kérdése:

A rossz,kellemetlen gondolatokkal,emlékekkel mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés

Már 1-2 éve rossz gondolatok gyötörnek és nem tudom ,hogy hogy rázzam ki magamból őket.

Ezek tovább szoktak erősödni amikor várni kell valamire ,mint fontos telefon hívás, vagy amikor dolgozni kell.Mostanság itthoni munkáknál vettem ezt észre még nem bírtam megfigyelni magam munkahelyen sajnos.


Amit kérrek tőletek ,hogy ne írjátok azt ,hogy menjek el pszicháterhez.

Én itt most módszerekre,praktikákra,tippekre vagyok kíváncsi!

(Ha van valami jó könyv vagy előadás,film stb ,ami a témát érinti azt szivesen fogadom!)



ápr. 3. 12:12
 1/4 anonim válasza:
milyen dolgokra szoktál gondolni?nem tudom elképzelni
ápr. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régi konfliktusos helyzetek,kínos szituációk,lehetőségek és vég kimenetelek.
ápr. 3. 13:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Az MBCT tanfolyamnak nezz utana esetleg. Ez a mindfulness es a kognitiv terapia otvozese, pont jo arra, hogy megfigyeld a gondolataid, erzeseid es idovel/gyakorlassal ne kerulj bele egy rossz gondolat altal egy negativ spiralba a fejedben. Ez egy 8 hetes tanfolyam, online is elerheto.
ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

3-as

Oks köszi :)

ápr. 3. 17:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!