Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nyugodtan menjek be a pszichiá...

Nyugodtan menjek be a pszichiátriai ambulanciára?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam valószínűleg a Reagilától. Felhívtam az ügyeletes orvost a kórházban, persze rögtön azzal jött hogy a gondozó orvoshoz forduljak.. De a jelenlegi gyógyszereimet kórházban állították be. Ráadásul Frontint túladagolás is van. A gondozó pszichiáterhez nehéz bejutni. A kórházban mindennap van ambuláns rendelés. Oda menjek? Ha nem vagyok jól be is fektethetnek.
ápr. 7. 14:48
 1/9 HunLo ***** válasza:

,,Oda menjek?"

Én szerintem menj!

Megér egy próbát!

Legfeljebb elküldenek!

ápr. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, de nagyon rosszul érzem magam, előbb 12 Frontint vettem be
ápr. 7. 15:07
 3/9 HunLo ***** válasza:
100%
Hívd ki a mentőket akkor és vittesd be magadat a korházba ott majd az orvosok kezelébe vesznek.
ápr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ugye nem a toxikológiára? Hisz ez pszichés gond
ápr. 7. 15:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Ugye nem unják meg az orvosok hogy olyan sűrűn visszakerülök?
ápr. 7. 16:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem lesznek boldogok...
ápr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

12 frontinka 0.25? 0.5? 1mg? Egyebkent egyik sem sok. Minel tobbet viszel be egyszerre, annal hamarabb urul ki - mondd el a pszichaterednek ezt es bologatni fog, enyem legalabbis ezt mondta, amikor 20mg Xanxot szedtem be. azt hittem en is, hogy most jon a megvaltas, aztan neztem ki a fejembol, hogy a f*sz van. Annyi lett, hogy masnap egy hatalmas szekrekedes.


Nem kell ebbol tortat csinalni. Ha nem szeded minden nap csak alkalmankent nagy adagban, hat istenem, nem fognak a villamok ossze vissza csapkodni zeusz keze altal.

ápr. 8. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A nappali kórházba tudnak csütörtökön felvenni
ápr. 8. 12:45
 9/9 anonim ***** válasza:

hat akkor nem tudom.. Gratulalok mert ezt akarod vagy mondjam, hogy nem igazan felesleges ha nem erzel KOMOLY problemakat peldaul rezremekes, epilepszia szeru tunetek, akkor nem ajanlanam.


De te dontesed. Ha azonnal mentel volna a peterfybe, oda szoktak vinni az ilyeneket, akkor gyomormosas szokott lenni az elso - sokszor feleslegesen. Egyedul az antipszicho. miatt aggodnek, de akkor is pl aripirazole peldaul az en dokim azt mondta azonnal elhagyhatja. Nem tudom a tied milyen, ezert azert konzultalj az orvosoddal azert.

ápr. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!