Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha Öngyilkossági szándék...

Ha Öngyilkossági szándék miatt be vitt a mentő a kórházba (volt már előtte kísérletem) és most nem megyek vissza az előírt kontrollra keresni fognak?

Figyelt kérdés
Jelenleg olyan lelki állapotban vagyok, hogy szerintem bent fognának, és amég nem beszél senki a környezetemmel akik ebbe kergetnek bele, akkor hamarosan inkább biztos módszerrel meg teszem, de adni akarok egy kis időt még, de ha ezt látják rajtam, bent fognak, ezért nem akarok a kontrollra el menni, hiszen eszük ágában sincs a valós segítség. Szedd a gyógyszert...

ápr. 7. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hany eves vagy? Nem opcio otthagyni a mergezo kornyezeted?
ápr. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Te valóban beteg vagy mentálisan. Gondolod azok az emberek szórakozásból mentették meg az életedet? Gondolod, hogy ellened van egy pszichiáter? Hát ahogy tetszik, belőled is lehet egy pillér az evolúció szelekciós mechanizmusának templomában. Csak nem ártana gondolni másokra is, akiknek ezzel esetleg traumát okozol. Mind a családodnak, mind a mentősöknek, akik összekaparnak. Ők is emberek, bár valóban nem lehetnek olyan mimózalelkűek mint te.
ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Aminek írtam akkor, hogy meg fogom tenni, az saját bevallása szerint is azért tette,hogy végül jelezte mert nem akart börtönbe kerülni. Kívánom neked, hogy soha ne kerülj olyan helyzetbe mint én. Nem az orvos nincs ellenem! De amég a valós idejű problémával meg sem próbál foglalkozni, addig nem jutunk előre. Tudod vannak olyan helyzetek amikor tényleg ide lökik az embert. Az tény, hogy jelenleg tuti depressziós is vagyok valóban. De amég azzal nem foglalkotnak ami ebbe lökött bele, esélyem sincs kimászni. Tudom, hogy sokszor őrült aki öngyilkosságot követ el. De amég nem ismered a helyzetet ne itélkezz. Pont az, hogy én nem akarok fájdalmat okozni azon embereknek akik ebbe kergetnek bele az ellehetetlenítésükkel. És abba akarok bízni,hogy belátják, hogy hibáztak. De eddig az elmúlt 5 évben csak romlott minden. Pontosan ezért húzom a dolgot hátha valaki jó irányba tereli őket végre. De a csapatból 2 embernek tuti ugyan úgy szakemberre lenne szüksége! Vagyis többek is. Szedhetek én bármit, ha olyan hatáskörébe Lévő emberek célja ellehetetleníti akik rendelkeznek ehhez megfelelő kapcsolatokkal. Mondom ne kerülj ilyen helyzetbe.



De a kérdés az, hogy lesz e abból valami ha nem megyek el kontrollra, vagy ezt már jogomban áll szó nélkül ki hagyni?!

ápr. 7. 17:52
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező kontrollra menni, ez már a saját felelősséged.
ápr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem, nem jár semmilyen következménnyel. Leszámítva azt, hogy a segítségről is lemondasz. Mellesleg szedd már össze magad, mi vagy te, hercegnő? Én is leírhatnék neked érdekes dolgokat a múltamról, ahogyan mások is, és siránkozhatnánk együtt a végtelenségig, ezzel hanyatlásba taszítva az emberiséget... Az élet nem habos torta. Visszatérve az öngyilkosság kérdésköréhez, aki valóban meg akarja tenni, az nem vár és nem kérdez. Szóval ideje lenne komolyabban venned a kezelést, esetleg ajánlanám mellé a pszichológust is, mert ezzel a mentalitással tényleg csak egy probléma vagy mások számára.
ápr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért húzom mert hátha észbe kap a környezet. Azt,hogy fognak e keresni valószínűleg nem ok nélkül kérdeztem. Név nélkül minden nélkül. Hidd el nekem se volt régen se habos torta az életem. De az más volt. De ha megnyugtató lesz számodra a válaszom, eret fogok vágni amit nem lehet elrontani. Egyedül élek tehát... De csak akkor fogom megtenni, ha tényleg nem lesz más megoldás. A nehéz élet a teljes ellehetetlenítés között nagy a különbség. De itt ebbe nem fogok bele menni. Mert nem panaszkodni akartam
ápr. 7. 18:20
 7/14 anonim ***** válasza:
38%
Erre van egy szakkifejezés: cry for help. Illetve az érvágást, mint módszert nem ajánlom, elég csúnya halál, és jócskán lesz időd megbánni a döntésedet abban az esetben. Az első liter kifolyt vér után könnyen meggondolják magukat az ilyen hobbiöngyilkosok, amikor elkezdenek fázni és rosszul lenni. Csak akkor ugye már késő, ha nincs a közelben épeszű ember, aki elszorítja a sérült végtagot és mentőt hív.
ápr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok itt jobban bele menni. Én lennék a legboldogabb ha nem kéne megtenni. És az nem egy össze vesztem a pasimal kategória! És nem is család.Hanem egy Tasnádi Péter és egy nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező ember munkája van az én kiborulásom mögött. Fogalmad sincs, hogy milyen az amikor ilyen hatáskörébe tartozó emberek vannak ellened. Hozzáteszem az egyik egészen biztos, hogy mentálisan beteg. Nem tettem a kedvére konkrétan megfenyegett, hogy neki egy telefon és kivégeztet! És ezt pont rögzítettem anno.... Másik pillanatban meg én vagyok a kedvenc. És a negatív dolgokat akkor teszi mikor jön neki egy katt. De ettől jobban nem megyek bele. Ne támadjon senki még nem ismeri a helyzet. Bárcsak egy másik városba, akár országba költözés megoldaná. De itt még az sem, olyan a kapcsolati rendszere.
ápr. 7. 19:00
 9/14 A kérdező kommentje:
De a lényeg, hogy ha nem megyek el a kontrollra időpontjára akkor nem fog a rendőrség keresni. Biztos, hogy nem kellemes eret vágni... De a gyógyszer az nem jön be, az a figyelem felhívás módszere. Azzal meghalni kevés esetben sikerül, és jó szarul van tőle az ember. A kutya nem néz rám 😅 tehát nem lesz aki elszorítsa. Sőt aki tudja, hogy meg akarom tenni, az direkt le tiltott, hogy szólni se tudjak. Tegyem meg, úgy, hogy ne kerüljön Ő bajba. De ő a legkisebb ember ebben a csapatban! Akik negatívan írnak remélem, hogy nem kerülnek ilyen helyzetbe soha!
ápr. 7. 19:12
 10/14 A kérdező kommentje:
10-én lenne a kontroll, tehát ha figyelem felhívás lenne akkor ott mondanám el, hogy még nagyon bennem van, hogy meg kéne halani. Nem itt név nélkül. Erről ennyit. Aki ítélkezik ha tényleg ilyen beállítottságú emberek lehetlenítik el akkor majd megtudja.
ápr. 7. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!