Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén vagyok miért nem...

Skizofrén vagyok miért nem tudok normális életet élni gyógyszerek mellet? 33/F

Figyelt kérdés

ápr. 7. 17:24
 1/7 A kérdező kommentje:
csak vegetálok
ápr. 7. 17:25
 2/7 Grimfox ***** válasza:
66%

Ha a skizofrénia mellé még depressziós is vagy például, az sokat ront az életminőségen. Ha a gyógyszerek mellett is vannak skizofréniából fakadó tüneteid, akkor pedig a gyógyszerelés nem megfelelő.

Ha a gyógyszer megfelelő, akkor is szükséges tenni a normális életért. Akiknek pszichés zavarai vannak, azoknak többet kell tennie a normális életért, mint azoknak, akiknek nincs ilyen gondjuk.

ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én se tudok normális életet élni, hiàba szedek gyógyszereket.
ápr. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki kell kísérletezni a személyre szabott gyógyszerelést és biztosítani kell a harmonikus családi környezetet.
ápr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezek a gatya valaszok sajnalom kerdezo nem ernek sokat. Skizofreniaval sajnos nem nagyon lehet mit kezdeni a gyogyszereken kivul, nyersen beszelek. Hasonloban szenvedek, allando rengeteg gyogyszerek es nem tudok nelkulok elni. De nem skizofreniam van - kozel sem. Vannak akik megnyerik a lottot, vannak akik nem. Hat ugy latszik mi nem, a tobbiek... meg azt sem tudjak van lotto.
ápr. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az az igazság,hogy a skizofrénia az egyik legdurvább meg a bipoláris. Én bipoláris vagyok régóta és nem tudok olyan életet élni mint akik nem betegek agyilag. Sose tudtam pedig gyógyszereket szedek. Sajna bele kell törödni,hogy mi mások vagyunk életünk végéig.
ápr. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj terápiára vagy önsegítő csoportba!
ápr. 9. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!