Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichiátriai nappali...

Egy pszichiátriai nappali kórházban ugyanúgy működik minden mint egy bentfekvős osztályon, kivéve az ottalvást? (SOTE-ra megyek)

Figyelt kérdés
ápr. 10. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az attól is függ, soten nem voltam még de kb ugyan arra oehet számítani, ilyen nappali foglalkozások meg ilyenek
ápr. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Engem gyógyszer módosítás miatt küldött oda az ügyeletes orvos a kórházban
ápr. 10. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja hát gondolom akkor csak beszélsz a dokival és variál valamit a gyógyszerekkel
ápr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Voltam még nagyon régen nappali csoport foglalkozásokon, csak nem emlékszem melyik kórházban. 1-2 hetes program, amikor reggel bemész délután hazaindulsz.


Jófejek voltak. Az egyetlen furcsaság, hogy olyanba szóltak egyszer bele, hogy én szerettem úgy ülni a széken, hogy a támla volt elöl. Megkérték, hogy fordítsam meg a széket, mert azzal, hogy így ülök, kizárom magam a csoportból. Amúgy ezt leszámítva nem nagyon kötöttek bele semmibe.


Minden hét elején volt egy bemutatkozás, azt hogy miért vagy ott rád bízták hogy elmondod-e. Voltak csoportos beszélgetések, általában efy témát feldobtak, arról beszélgettünk, voltak csoporzos játékok, etek között szabadfoglalkozás, bent volt reggeli, ebéd, uzsonna.


Illetve vittek ilyen-olyan vizsgálatra, pl egy kb 500 kérdésből álló tesztet ki kellett tölteni.


Úgy volt eredetileg, hogy 2 hétig ott leszek, hétfőtől péntekig és hétfőtől péntekig.

Ott voltam hétfőtől péntekig, aztán mentem hétfőn és kedden és kedd este szóltak, hogy másnap nem is kell mennem.

ápr. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!