Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pszichiátrián hogyan tellin...

Pszichiátrián hogyan tellin egy ember napja? (pl aki nincs annyira rossz állapotba) , Miket csinálhat? Mikor járnak be hozzá orvosok?

Figyelt kérdés

ápr. 10. 22:07
 1/9 anonim ***** válasza:
60%

Nem túl jól szerintem. A pszichiátria szinte mindenhol nagyjából 2 szinttel le van maradva az adott ország egészségügyének színvonalától.

Szerintem azt tudod hogy az egészségügy mondjuk egy kórház milyen szinten mozog. A pszichiátria 2 lépéssel amögött kullog.

ápr. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Attól függ hogy hétvége van e vagy nem.Hétvégén pl semmi se történik..szó szerint semmi.Mindenki alig várta hogy elteljen az a 2 nap.De amikor nincs hétvége akkor amúgy változó.

Reggel keltenek 6-7 körül,van aki akkor fürdik(legalábbis ahol én voltam)Gyógyszer osztás,vérnyomás mérés,ágyazás aztán nagy vizit(amikor betéved az összes létező orvos aki épp ott van) reggeli,Utánna lehet menni bárhova(ha van kimenője)Akkor lehet sétálni menni pl.Meg vannak foglalkozások ahova az ül be aki akar,beszélgetésből állt általában.Vagy relaxáció volt.Illetve páran jártunk tornázni is,az is jó volt.Én ugymond "különleges" bánásmódot kaptam mint az ottaniak mert őket pl le se szarták..csak vizitkor látta őket orvos.Hozzám 1-2 naponta jártak felváltva pszichológus,pszichiáter stb.Utánna (sokat unatkoztam nagyon) csak az unalom,ebéd.Aztán megint pl én sétáltam.És eljött a látogatási idő,az is volt pár óra.Vacsora,fürdés,gyógyszerosztás,alvás.és előröl:)

ápr. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30%

Nalam ez ugy volt reggel 7 korul keltettek, fel 8 kor reggeli, fel 9 korul torna, 9 kor vizit, utana csoportterapia, haromnegyed 12 kor ebed, utana malmozas (unalom), delutani csoport, kotelezo foglalkozasok, uzsonna, unalom, vacsora, unalom, zuhany, gyogyszerosztas, alvas


napi ketszer volt cigi es telefon

a noverek inkabb csak bosszantoak voltak mint bunkok

(ez nem felnott pszichiatria volt)

ápr. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
Amúgy akik tapasztalatot írtak..nem lett rosszabb ettől? Eleve miért nem hagyják aludni a betegeket?
ápr. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A leírások alapján kb. xart sem ér.
ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol van reggel ébresztő? Én sose kelek fel ilyen korán van, hogy csak délben és akkor is egy erős kávéval indítom a napom.
ápr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. Például. :)
ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenhol. Én a Nyírőben voltam már sokszor, ott nem volt ébresztő, kivéve első napokon, ha vért vettek. Volt, hogy sikerült 8-ig aludnom, 9-kor volt reggeli és gyógyszerosztás. Este 9-kor zárták az épületet és reggel 6-kor nyitották. Annyiszor mehettem cigizni és kévézni, ahányszor akartam, csak persze a "kötelező programokon" ott kellett lenni. természetesen ez a nyílt osztály.
ápr. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as. Miért vesznek vért?
ápr. 11. 23:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!