Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van az, hogy az emberek...

Miért van az, hogy az emberek inkább meghalnának, minthogy végre önmaguk legyenek?

Figyelt kérdés
Mi okozza? depresszió? genetikai okok? társadalmi hatás?

ápr. 13. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Sok szülő akkor szereti a gyerekét, ha a gyereke sikeres, jól kereső. Ha ezek nem teljesülnek utálkoznak.
ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Úgy bírom, mikor valaki szándékosan úgy írja ki a kérdést, hogy ne lehessen rá válaszolni. Ha nincs 3 perced leírni, hogy miről beszélsz, akkor ne kérdezz! Nem vagyunk gondolatolvasók!
ápr. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én annak ellenére nem használok okostelefont, hogy a munkahelyemről emiatt konkrétan kinéznek... Nem mindenki akar megfelelni az elvárásoknak, van ilyen is, mint én.
ápr. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mit jelent, hogy önmaguk legyenek. Pl. Egy teljesen instabil pszichopata, az jó ha önmaga?
ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi az hogy önmagam? Én így is önmagam vagyok de a párom és a hivatásom nélkül nem tudok kiteljesedni. Már megint a bullshit.
ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es tudom fájó, de használni kellene a szürke sejtjeidet is néha.

A kérdező a társadalomról beszél, arról, hogy inkább becsicskul a többség, de nem lesz önmaga és ha bele is szakad rabszolgaként végzi éhbérét.

ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
meg a politika ue.
ápr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!