KezdƑoldal » EgĂ©szsĂ©g » MentĂĄlis egĂ©szsĂ©g » đ•„đ•šđ•„ đ•đ•–đ•™đ•–đ•„ đ•„đ•–đ•Ÿđ•Ÿđ•š 𝕕𝕩𝕣𝕧𝕒 đ•šđ•Ÿđ••đ•Šđ•đ•’đ•„đ• ...

đ•„đ•šđ•„ đ•đ•–đ•™đ•–đ•„ đ•„đ•–đ•Ÿđ•Ÿđ•š 𝕕𝕩𝕣𝕧𝕒 đ•šđ•Ÿđ••đ•Šđ•đ•’đ•„đ• đ•œ, đ•œđ•šđ•Łđ• đ•™đ•’đ•Ÿđ•’đ•€đ• đ•œ 𝕖𝕝𝕝𝕖𝕟?

Figyelt kérdés

Ha Ă©r egy jogos, vagy, egy nem jogos sĂ©relem, magyarĂĄn ha sĂ©relem Ă©r engem a sajĂĄt szemszögembƑ, hiszen elĂ©g Ă©rzĂ©keny tĂ­pus vagyok, mit lehet tenni, hogy elkerĂŒljem azt, hogy, egy hozzĂĄm közel ĂĄllĂł szerettemet megbĂĄntsam?

NyilvĂĄn csak becsmĂ©rlem, csĂșnya szavakkal, hogy te ****, de szemĂ©lyeskedve, gyengepontjaival soha nem Ă©lek vissza, de ez mĂ©gsem egy, jĂł, 19 Ă©ves fiĂșhoz valĂł, elvĂĄrt magatartĂĄsforma.



ĂĄpr. 19. 13:55
 1/10 anonim ***** vĂĄlasza:
62%

Gyakorolj önuralmat. Önkontrollt.


Nem az az erƑs ember aki rögtön lereagĂĄlja az Ƒt Ă©rt negatĂ­v impulzust, hanem aki tud önuralmat gyakorolni, mĂ©g akkor is ha abszolĂșt igazsĂĄgtalanul bĂĄntjĂĄk.


Ha erƑs vagy mĂ©g ha tudod, hogy egy pillanat alatt le is tudod Ă©s le is tudnĂĄd gyƑzni a mĂĄsikat, inkĂĄbb tovĂĄbb lĂ©psz, hogy a mĂĄsik embernek ne okozz kĂĄrt, ne sĂ©rĂŒljön. SzĂł nĂ©lkĂŒl. Ez az erƑs. Ami nem azt jeleni, hogy gyĂĄva lennĂ©l.

ĂĄpr. 19. 14:04
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/10 anonim ***** vĂĄlasza:
100%
AttĂłl fĂŒgg hogy az a szeretted megĂ©rti e hogy min mĂ©sz keresztĂŒl olyankor mikor szitkozĂłdsz. Mert ha nem Ă©rti meg akkor elƑször is Ƒ nem a szeretted, mĂĄsodszor lehet hogy Ƒ direkt ezt akarja hogy legyengĂŒlj Ă©s rosszul viselkedj. (Ha ez van akkor hagyd a francba, nem Ă©rdemli meg azt hogy miatta Ă©rzelmi reakciĂłt mutass) Ha viszont megĂ©rti, akkor Ƒ egy Ă©rtĂ©kes ember aki valĂłszĂ­nƱ hogy nem akart neked rosszat csak fĂ©lreĂ©rtetted mert mĂĄsok mĂĄr sok rosszat tettek rĂĄd. Úgyhogy emiatt bĂĄrmikor ha azt gondolod rosszat szĂłlt, emlĂ©keztesd magadat hogy de mĂșltkor is kiderĂŒlt hogy Ƒ nem olyan, Ă©s Ă©rtsd jĂł Ă©rtelemben amiket mond.
ĂĄpr. 19. 14:11
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/10 anonim ***** vĂĄlasza:
50%
Hogyhogy mås betƱtíposod van itt?
ĂĄpr. 19. 20:29
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/10 anonim ***** vĂĄlasza:
37%
đ•„đ•šđ•„ đ•đ•–đ•™đ•–đ•„ đ•„đ•–đ•Ÿđ•Ÿđ•š
ĂĄpr. 19. 20:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 5/10 anonim ***** vĂĄlasza:
63%
Ez Ă©rdekes, ha bemĂĄsolom, a vĂĄlaszban is ilyen lesz
ĂĄpr. 19. 20:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Engem is a betutipus erdekelne. :))
ĂĄpr. 20. 00:39
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Insta fonts nevƱ oldalon beírjåtok a szöveget, és kiadja kívånt betƱtípusban :D
ĂĄpr. 20. 11:43
 8/10 anonim ***** vĂĄlasza:
Koszi. Egyebkent ha megbantanak, nem gond, hogy vissza tudsz szolni... nalam pont az a baj, h nwm tudom magam megvedeni, igy konnyen kerulok bantalmazotti pozicioba. Nalad ez osztonos onvedelem. Masok velemenyet pedig tudatositani kell leszarni, pl en ugy szoktam gyakorolni, hogy ma is voltam pl bevasarlokozpontban es egy kellemetlen szituba kerultem, de nem erdekel, mit gondolt a fintorgo csajszi, mert gyorsab otthagytam es ugysem tudja ki vagyok...
ĂĄpr. 20. 12:21
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 9/10 anonim ***** vĂĄlasza:
40%
Dejó betƱk,,
ĂĄpr. 20. 16:29
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/10 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Köszönöm 💋
ĂĄpr. 20. 23:28

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!