Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha egy ember 1-2 hetente...

Ha egy ember 1-2 hetente használ szereket, akkor már függő?

Figyelt kérdés
ápr. 21. 16:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
ápr. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen igen. Azonnal tedd le.
ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az. Jön egy rosszabb, nehezebb szakasz az életében, akkor máris sokkal gyakrabban fog szerekhez nyúlni, csak mert kell, mert nem dolgozott ki magának más módszereket, amikkel jobbra tudná magát hangolni. Szerintem kipróbálni sem muszáj ezeket, buli miatt sem kell használni, nem kell olyanokkal barátkozni, akiknek a szerhasználat természetes és nem érdemes ilyesmiket fogyasztani.
ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
ha van benne rendszeresség, hiányzik ha nem használod, akkor igen.
ápr. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hónapokat is hagytam ki hiába voltam függő. Azt hittem nincs baj, mert kibírtam 3-4 honapig kulfoldon nelkule. Mocskosul baj volt már, csak nem vettem észre. Minden hazalátogatásnál milliók mentek ki a zsebemből hetek alatt, és 8-10-15kg-okat fogytam. Aztán pár hónap normálisabb életvitel és kezdődött előlről. Most kb 20 napja szintetika mentes vagyok és kb 12 napja nem szívtam füvet. Helyette elkezdtem sörözni ami sokkal rosszabb, és hiába vagyok vele tisztába mégis oda kerülök majdnem minden nap hogy megittam 6-8-10 sört. Ha nem tudok magamon változtatni elvonó lesz. Semmi nem lett jobb, csak rosszabb. Nem veszek észre semmi elvonási tünetet, mégse birom ki már azt se hogy napokig tiszta legyen a tudatom. Nem is értem mi van velem.
ápr. 27. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!