Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szóval ez tényleg igaz?

Szóval ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés

Féltem kicsit ki írni a kérdést, de otthon mindenki azt mondja, hogy anorexiás vagyok, de én egyáltalán nem látom magam annak, sőt még kéne fogynom 5kg-t de többnek is örülnék. A gond itt az, hogy szerintem inkább bulambiás vagyok, mindig elhatározom, hogy napi 2alma max, és hirtelen rám tör a falásiroham.. Ilyenkor általában méhészek vagy 4zsemlét egy táblailkát megindet ami elém kerül. Másik megy rám jönnek ilyen síró görcsök és annyira undorodom magamtó, ma pl be vettem 2 xanax-ot is, hátha rosszul leszek vagy valami. De teljesen elegem van már ezzel szakál mindenki otthon.De ha meg nem eszek akkor szédülök és el ájulok, (volt már ilyen) Ma pl 2x, hánytam

Segítsetek kérlek, hogy most mi van! És hogy lehet ki jönni a rohamokból?

Rólam pár dolog: 16L 176cm 59-60kg ezért mondom, hogy rengeteg, nem is lehetnék az..



ápr. 22. 21:45
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, gyorsan írtam!!
ápr. 22. 21:47
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Na, a bulambias lany. Erre a hetre ez a kerdesed? :D
ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Hű! Sürgősen keresd fel legalább az iskola pszichológust. Egyáltalán nem vagy kövér és fogynod sem kell! Hogyan férsz hozzá egyáltalán a xanaxhoz?
ápr. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Itt a mult heti agymenese.

Most meg itt csodalkozik, hogy jeeee megis igaz, anorexias....


https://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__kaloriaszamlalas_..

ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Isten megbocsássa a rosz hejesírást a zigaz embereknek!

Mi az a bulambia?

ápr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
És akkor mi van emberek, ha kapnék normális választ akkor nem kérdeznem meg mindig! Akkor ez most bulemia vagy anorexia?
ápr. 22. 22:01
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóljál már végre a szüleidnek, hogy vigyenek pszichiáterhez! Nem lehet így élni! Ha nem mersz szólni, akkor meg menj be az iskolapszichológushoz/iskolaorvoshoz/védőnőhöz, hogy beszéljenek ők a szüleiddel. Orvosi kezelésre van szükséged. Csak ne bulambiát mondjál, mert akkor nemigen fognak komolyan venni. Bulimia!
ápr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
60%
Jó, elolvastam a régi kéréseit, tuti troll. Azért írkálja folyton, hogy bulambia.
ápr. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Amúgy hogy lehet törölni a kérdést? Vagy a fiókot?
ápr. 22. 22:05
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, miert nem tokmindegy, h melyik a kettobol? Most komolyan. Kerj segitseget. (Ne itt)
ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!