Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ugye nem kell emiatt bűntudato...

Ugye nem kell emiatt bűntudatot érezni?

Figyelt kérdés
Nappali kórházas állományban vagyok pszichiátrián. Fekvőbeteg ellátásának minősül. Jó lenne szombaton egy kicsit kiruccanni Bécsbe de félek hogy bűntudatom lesz utána ha eltitkolom. Mit javasoltok? Eddig a kórházi állomány alatt belföldön voltam kirándulni, azért nem szóltak. Mit tennétek a helyemben?
ápr. 25. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
Tégy úgy ahogy azt a szíved diktálja csajszi💪😇
ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem vagyok csajszi
ápr. 25. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt nem tudhatja senki, szabad-e külföldre menned az állapotod miatt, másrészt táppénz alatt elvileg nem mehetsz nyaralni, harmadszor olvasd el/kérdezd meg a feltételeket a nappali kórházas ellátáshoz, mert adott esetben kidobnak a rendszerböl
ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

3

Szabalyzat szerint nem mehet, ezt o is tudja.


Kerdezo, nekem nem lenne buntudatom, bar amikor tenyleg kezelesre szorultam, eszembe se jutott utazgatni. Ezt nem azert irom, h beled alljak, tokjo, h vagy annyira jol. Szerintem rajtad all. De annak is megvan az oka, miert nem szabad.

ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha megszeged a szabályokat, teljesen jogos, hogy bűntudatod lesz miatta! Akkor lennél menthetetlen és gátlástalan, ha nem lenne.
ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!