Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan tegyem túl magam, hogy...

Hogyan tegyem túl magam, hogy a diplomás korosztályom dupláját keresi mint én?

Figyelt kérdés
Lényeg egyetemre jártam, megbuktam, elmentem tanultam egy közepes fizetésű szakmát, így kb kis túlórákkal több műszakban 300 nettót kapok. Volt szaktársammal összefutottam, és kérdezte mit csinálok, mennyit keresek, mondtam neki erre csak nevetett, hogy ő 4 év tapasztalattal diplomás munkakörben 600 nettót keres, párja is itt dolgozik, ketten együtt nettó 1,2 milliót keresnek. Nekem nincs párom, nem is volt és brutálisan elszomorodtam, hogy én csak egy kiskeresetű csóró melós lettem.
ápr. 25. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, en pont ugy jartam mint te. Egyetem felbemaradt. Maradt egy okj-m. 800 ezret keresek nettoba.
ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A pénz nem minden. Inkább keress szarul, minthogy megutáld vagy tönkretegyen a munkád.
ápr. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Ugye nem vagy kapitalista szemléletű, hogy csak a pénz számít?

Egészség?

Lojalitás?

Morál?

Ezeket pénzen nem lehet megvenni

ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Ne tedd magad túl rajta! Ez a megoldás!

Én ma a "semmi OKJ-val" indulva megkeresek 1.5 milliót! De ehhez kell a nyugat-európai munkahely meg mellé egy jó befektetési terv. Most már megtehetem azt, hogy beíratkozzak újra egyetemre.

ápr. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak bántó, egyébként ugyanannál a cégnél vagyunk, így még különönösebben.
ápr. 26. 06:41
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért buktál meg? Ülj vissza a padba és végezd el az egyetemet
ápr. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
73%
Ott van a baj nálad, hogy te a 300 nettó bért közepesnek gondolod. Gondold újra!
ápr. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha szaktársad első kérdése mi most a melód és mennyit keresel, s utána röhög. Azt engedd el, nem szabad vele beszélni, többet árt neked mint egy havi 100 ezres adósság.
ápr. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!