Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van ez? 16l

Mitől van ez? 16l

Figyelt kérdés

Úgy érzem mindenki kibeszél. Hogy mindenki hazudik nekem. Hogy mindenki utál. Pl amikor elköszönök a barátaimtól rögtöm utána az jár a fejembe hogy mennek, és kibeszélnek. Ami nyilván nem igaz (remélem) Vagy most a tanáromnak adtam egy kis ajándékot (elvállalta hogy megkoreografál nekünk egy kis darabot teljesen egyedül) és úgy látszott nagyon örül neki. Teljesen meghatódott. Amikor kimentem az épületből, akkor rögtön átfutott az agyamon hogy haza megy, és ki fogja dobni a kukába. Vagy amikor a másik tánctanárom elmegy akkor biztos engem beszélnek ki otthon. Úgx étzem titkon mindenki utál. Néha a hangulatom fent van az egekben, néha meg meg akarok halni.


Nem tudom mitől van ez, mit lehet ellene tenni.



ápr. 25. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Paranoiás vagy. Mélyebben pedig egy profi fog csak belelátni.


Lehet nehéz gyerekkor miatt, sok csúfolás, bántalmazás, kevés önbizalom, depresszió, szorongás, skizofrénia, stb.

ápr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
78%

Szia!

Legelső lépésnek pont jó, hogy írtál ide.


Remélem most pont a két véglet között vagy, és jól vagy, jól érzed magad!

ápr. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem se sok semmi örömöm vam ebben az életben... 😢😢😢
ápr. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!