Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Drog megvonásra szedtetek...

Drog megvonásra szedtetek gyógyszert? Mit?

Figyelt kérdés
Alkalmi heroin/metadon és rendszeres kristály fogyasztásról álltam le. Eleniumot is elhagytam.

ápr. 27. 08:44
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
addiktologia
ápr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Pszichiátria nyílt osztályan voltam. 4,5 hete jöttem haza.
ápr. 27. 08:46
 3/33 anonim ***** válasza:
addiktologia, nem pszichiatria.
ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Addiktológiára mentem, nem vettek át.
ápr. 27. 09:06
 5/33 anonim ***** válasza:
hat akkor menj vagy maganba, vagy mashova beutaloval ha jol tudom azzal mehetsz.
ápr. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Izomfájdalom, izzadás, alvásgond és enyhe depresszióm van.

Reggel 200 mg Lamolepet, este 150 mg Sertralint és 50 mg Ketilept prolongot szedek bipoláris zavarra és megvonási tünetre. Hiába retard a Ketilept, nem tart a hatása estig, így du 4-5 órán át rosszul vagyok.

ápr. 27. 09:11
 7/33 A kérdező kommentje:
A Szent Imre kórház küldött Nyírő addiktológiára. Nem vettek át. Nincs másik addiktológia, ahova lakcímem szerint mehetnék. Egyébként is ambuláns kezelést javasoltak mert bentfekvésre elég volt a pszichiátria.
ápr. 27. 09:13
 8/33 A kérdező kommentje:

A magán addiktológiai kórházak több millióba kerülnek.


A terápiát is heti 1x ingyen tartó pszichiáterem (szakpszichoterapeuta is) sem szeretném lecserélni. Nem is tudom kire, mert tb-s rendelőben nem dolgozim addiktológus. Nekem 1-3 havi receptírás kevés lenne.

ápr. 27. 09:16
 9/33 anonim ***** válasza:
de a szent imreben dolgozik, csak oda nem tudom atvesznek, mert atkuldtek mint mondtad. nekem egy orvos mondta, hogy tulzod kicsit el a dolgot, pl amikor nekem szaraz szemem volt es kellett egy felirt recept, akkor mondta, hogy tulozzam el, sirjak meg ilyenek es bekuldenek surgossegire. Persze ez lutri mennyire tudod ezt csinalni meg ilyenek. De a szent imre mar tonkre ment penzugyileg egyebkent is... Ha pszichiatria akkor varjal egy kicsit, esetleg adnak suboxone kevereket vagy valami, amivel lejossz, meg antipszichotikumot.
ápr. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Nincs ópiát megvonási tünetem. Azt előbb hagytam el. Ritkán fogyasztottam. Kristálynak van megvonási tünete.


A Szent Imrében 6 hetet voltam. Onnan irányítottak a Nyírőbe, onnan visszaküldtek a Szent Imre pszichiátriára. Utána még 2 hetet tartottak bent.


8-9 hete álltam le.


Most a Nap-körben kezelnek és terápizálnak újra. Megálló csoportba és NA-ra járok.


Az izzadásra, izomfájdalomra és alvásgondra keresek gyógyszeres megoldást. Az esti Ketilept csökjenti ezeket, de nem tart ki másnap estig a hatása.

ápr. 27. 10:12
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!