Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, nagyon szorongok...

Mit tegyek, nagyon szorongok az atomháborútól?

Figyelt kérdés
Nem bírom tovább. Tegnap azt mondta a plébános ismerősöm, hogy amelyik fél hamarabb nyomja meg a piros gombot az nyer. És utána mindenki molekulákra szakad szét és ingyen lesz az űrben az űrutazás. Én azt hittem, hogy a kölcsönös megsemmisüléstől Amerika és Oroszország is fél. De ezt nem tudtam hogy elég gyorsnak lenni és akkor ki lehet pusztitani mindent, de európát biztos. Emiatt most 10 millió forint hitelt szeretnék felvenni és ki akarom prostizni magam, mert nagyon fontos nekem a szex, az a mindenem. És el akarok utazni a világ legszebb prostijaival szexelni. A fogyúkúrám is hagyjam abba és inkább zabáljak, mert hónapokon belül a molekuláim az űrben fognak lebegni? Gyorsan élvezzem ki az életem? Pedig olyan szépen haladok a fogyással, tegyem tönkre? Látom magam előtt a képet, hogy egész európa és köztük én is szétszakad és molekulákra bomlik a test és megsemmisülünk. Ez a látvány kisért folyton és nem merem becsukni a szemem, nem tudok aludni rémálmaim vannak. Kényszer beteg vagyok egyébként komoly halálfélelemmel, gyógyszert szedek, de ezen már a gyógyszer se segít. Azon már semmi sem segít, ha ilyen csúnya halálnak mondják a reális esélyét. Félek hogy nagyon nagy hülyeségeket fogok csinálni az atomháború miatti félelmem miatt.

máj. 1. 21:38
1 2
 1/13 Justinianus ***** válasza:
100%
Így van. Rövid az élet és hosszú a sír, mindenki k.féljen amennyit bír... :)
máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
tanulj spanyolul és költözz Latin-Amerikába
máj. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
52%
Fiji szigetek, menj egy bunkerba, ne gyere ki, és éld le ott az életed.
máj. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne menjen el az eszed!

Képzeld el, mit csinálsz, ha adósságba vered magad, elb.szod a pénzt -szó szerint-, és elmarad az atomháború, te meg soha nem állsz talpra anyagilag. A plébános úr jobban tenné, ha a dolgára koncentrálna, mert az hülyeség amit mondott. Az atomfegyver inkább csak arra való, hogy kölcsönösen sakkban tartsák egymást az atomhatalmak. Azzal tisztában van mindegyik, hogy az hal meg másodiknak, aki először használja, de ahhoz senkinek sincs kedve. Tehát szó nincs arról, hogy egy gombnyomáson múlna a világ sorsa. Fölöslegesen parázol. Folytasd nyugodtan a fogyókúrádat, meg minden tevékenységedet, ne engedd, hogy ostobaságokkal kizökkentsenek a normális életedből.

máj. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
fulop szigetek?
máj. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok fidesz szimpatizáns, de ami a kormány médiumokon keresztül jön a háborúról az nagyon ijesztő. És egy szakértőt is láttam nyilatkozni, hogy most sokkal nagyobb a veszélye a harmadik világháborúnak, mint a hidegháború idején volt.
máj. 2. 12:04
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Ne őröld fel az idegeidet olyan dolgokon, amire nincs ráhatásod.

A háború esélyét számolgatni nincs értelme: vagy lesz, vagy nem, de ha lesz is, legalább maradjunk ki belőle.

Az átlagember max. annyit tehet a háború ellen, hogy nem szavaz háborúpártira, és bízik a legjobbakban, meg a vezetőkben, de felkészül a legrosszabbra is.

Többször is volt már nagyon feszült a helyzet, de megoldották háború nélkül. Ja! ne nézz híradót, nem tesz jót neked.

máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nincs erre ráhatásunk. Gondolj arra, hogy ha jön az atombomba, az neked egyéni szinten olyan, mintha hirtelen balesetben meghalnál gyorsan. Csak annyi a különbség, hogy sokan veled halnak. De utána ugyanaz, mintha karambolban haltál volna meg.

A plébános amúgy téved abban, hogy bárki nyerne ebben az esetben. Egy nukleáris világháborút nem lehetne megnyerni. Emiatt kicsi az esélye, hogy ez bekövetkezik. Most valóban van veszély, de ez nem fog örökké tartani, elmúlik, mert mindenki tudja, annak végzetes következménye lenne az emberiségre.

Nagyobb az esélye, hogy holnap elgázol egy autó, vagy álmodban leáll a szíved, mint hogy atomtól halj meg.

Előbb-utóbb mind meghalunk, élvezd az életet. De elherdálni a pénzedet pánikból szintén nem a legjobb ötlet. Hiszen ha nem lesz világvége, utána még hajléktalan is lehetsz, az pedig szerintem rosszabb, mintha az ember gyorsan meghal egy atomrakétától.

máj. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van. Köszi. Tényleg rossz hatással vannak rám a hírek is sajnos. De főleg az, hogy a Fidesz nyomatja a propagandáját, hogy milyen nagy a veszély. Ez a megfélemlítés amit csinálnak nagyon gáz. Már a migráció óta.


De akkor az nem úgy van, hogy amelyik gyorsabb kilövi az atomrakétákat és a másik félnek módja sincs válaszolni rá, mert mindenki meghal? Attól függ ki a gyorsabb. Ők életben maradnak, az ellenfél meg nem tud válaszcsapást mérni.

máj. 3. 08:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem úgy van. Egy atombombától nem pusztul el a fél világ. Egy területre van pusztító hatása, ahogy pl.Hirosimánál történt. Ezért van lehetőség -meg másért is- válaszcsapásra. Azt meg ugye senki sem szeretné. Szóval egyeltalán nem a gombnyomás gyorsaságán múlik.
máj. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!