Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi váltja ki nálatok a depress...

Mi váltja ki nálatok a depressziós epizódot?

Figyelt kérdés

A pszichológusom szerint lehet az, hogy dátumok (mikor a barátaim elhunytak) vagy emlékek "idézik" meg az epizódot. Mégis mostanra úgy érzem, hogy az iskolában töltött éveim is rátesz arra, hogy újra és újra elő jöjjön…nagyon fárasztó.


Nálatok hogyan történik?



máj. 11. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Amikor a narcisztikus pasim elkezdi a csenddel verest jon 2 het debi majd mire kezdek jobban lenni elokerul es ujra depis leszek.


Bar miota ismerem a manipulacios trukkjeit kevesbe visel meg. 😃

máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%
1! Miért a pasid még, ha két meg több hetekre meg tovább eltűnik?
máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Hát mert idiota vagyok es mindig vissza engedem. 🤷‍♀️
máj. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
1. Voltam ebben a szituban, pontosan tudom, milyen es mennyire nehez kiszallni. Megis tedd meg. Kerj segitseget. Ha 2 hetekre eltunik, azalatt probald felszivni magad, h nemet mondj, ha visszajon. Az enyembek 3 napos eltunesei voltak, de a 2 het jobb. Keress egy jo pszichologust, kontaktalj egyesuletekkel, pl Nane, es van lehetoseg (online is) tarsfuggok anonim csoportjaba jarni (google: Coda gyulesek).
máj. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%

De bocs az offert kerdezo.

Nekem is parkapcsolati dolgok valtottak ki, se vele se nelkule, szeret-utal, erzelmi hullamvasut jellegu kapcsolat.

máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
4! Te mennyi idő után tudtál ebből kiszállni?
máj. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

6

Tobb,mint egy ev. Es nekem is az kellett, h hosszabb idore eltunjon a kepbol az illeto, igy kb 2 honap alatt osszeszedtem magam fejben annyira, hogy utana, amikor ujra felbukkant, tudjam ignoralni. A no contact a megoldas.

máj. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%

7! Volna kedved erről beszélni? Hogy hogy ment az elválás? Nem függtél tőle más szempontból? A trauma-kötés nem volt meg felé?


(Hogy ne offoljuk szét a kérdést, írhatsz privátot, csak nekem most ez segítség volna)

máj. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Az alkohol.
máj. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!