Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudok már sírni,pedig...

Nem tudok már sírni,pedig érzem hogy fáj a lelkem.Mi történt velem?

Figyelt kérdés

Nem fogom leírni az egész élettörténetemet.Valljuk be,sokminden történt.

Röviden: evészavaros vagyok 11 éve(félek a hizastol mai napig,és állandóan kalóriát számolok.Gyulolom a testem és akármilyen keveset is eszek utálom magam,hiába edzek)

Szorongásos ,és depresszív vagyok(szedek antidepresszánst)

Szakítottak velem mindezek miatt 4 év után,ami nagyon megviselt

Nem ért meg senki,nincsenek barátaim,aki volt ,az meghalt.

Sokat bántottak lelkileg a családban,és benne voltam egy bántalmazó kapcsolatban (ez egy másik volt,a legutóbbi)

Egyedül érzem magam,sokáig nem találtam munkát,de kitartottam,most van munkám de minden problémát magammal cipeltem.

Egy nagyon érzelmes és segítőkész ember vagyok,sokszor csak attól rám jön a sírás,ha valakit sírni látok,de egy ideje már nem.

Érzem,hogy rosszul vagyok,hogy egyedül vagyok,hogy nem számíthatok senkire,hogy annyira fáj ez az egész,hogy például nem tudom magam elfogadni.Rémálmaim vannak,remeg sokszor a kezem,az arcomon látszik hogy megviselt.Be van esve a szemem,rosszul alszok és van hogy alig.Maximalista vagyok,és túlzottan érdekel mások véleménye.

Soha nem kaptam elismerést senkitől,annyira hiányzik a szeretet.Itt fekszem az ágyban,teljesen kiüresedve,még a is fájó lélekkel,és nem tudom mi tenne jót.

Semmi nem Vidít fel.

Régen énekeltem,de már nem megy,nem örülök tőle jobb kedvre,nem segít az edzés sem,egyszerűen semmi.

Boldogtalan vagyok 23 évesen,kimaradtam egy csomó dologból,nem volt gyerekkorom.

Dolgozok,edzek,haza jövök,nézem magam a tükörben és undorodom,aztán kezdődik elölről a nap

Ez a rutin.

Ismerkedni nem szeretnék egyenlőre,nem is tudom hogy tudnék-e már bízni.


máj. 17. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szedsz gyogyszereket? Miket?
máj. 18. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hasonlóan érzem magam , ezért sajnos nemtudom mi a megoldás de bízok benne hogy ez változni fog, hidd el hogy jobb lesz. Mert megérdemled hogy jobban legyél. Talán azt tudom tanácsolni hogy keress valamit ami leköti a gondolataidat, nézz egy jó filmet,olvass valamilyen érdekes témáról vagy akár itt beszelgess valakivel vagy csak olvasd a többieket és rájössz hogy nem vagy egyedül! Ezektől nem kell egyből azt várni hogy boldog leszel ,mert az nem ilyen egyszerű,csak hagyd hogy másfelé is kalandozzanak a gondolataid.Nekem az is segít ha kisírom magam. Ha van háziállatod ,simogasd meg ,jàtsz vele,nagyon sok szeretetet tudnak adni! Ölelést küldök neked, és kívánom hogy hamar érezd magad jobban.
máj. 29. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!