Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire nehéz a másodfokú...

Mennyire nehéz a másodfokú pszichológiai vizsgálat Pesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Tegnap sajnos nem sikerült S pszichológiai vizsga.Az IQ teszten 3 ponttal kevesebbet csináltam a minimumnál.Javasolták, hogy fellebbezzek így hát megtettem és 2 hét múlva megyek fel Pestre másodfokú pszichológiai vizsgálatra.Ott lazábban veszik?
máj. 17. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudni kell a megoldóképletet kiszámolod a D-t és ok
máj. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Pesten szemetek. Nekem is az IQ tesztem lett rossz felküldtek Pestre újra csináltatták a személyiség tesztet és végül azért húztak meg. Szerintük túl jó lett és nem voltak őszinték a válaszaim. A pszichológus aki közölte velem az eredményt megalázó stílusban beszélt velem mint egy bűnöző hazug emberrel. Bár alá írtam a papírt mert nem volt választásom köszönés nélkül távoztam. Pesten nem igazán engedték át az embereket. Akikkel mentem többeknek az IQ teszt lett rossz de Pesten mégis a személyiség tesztet íratták újra és rá fogták hogy nem voltak őszinték a válaszok. Szemetek.
máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ez ennyi
máj. 17. 18:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mihez kell ez a vizsga? Vagy mi ez? Érdekel.
máj. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendőrséghez.Jelentkeztem a Körmendi Rendvédelmi technikumba és már csak ez az egy vizsga kell
máj. 17. 22:32
 6/8 anonim válasza:
100%
Második vagyok minket Szegedről küldtek be. Mi ezt tapasztaltuk. Nagyon meglepődöt mindenki amikor a IQ teszt helyett a személyiség tesztet kezdték velünk újra csináltatni. Aki kielemezte hölgy nagyon kekeckedő volt és megalázóan beszélt velünk. Nem tudom más is van-e ott csak ő, de minket mindannyiunkat haza küldött hogy alkalmatlanok vagyunk és megvádolt azzal hogy hazudtunk a teszten.
máj. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aha! Köszi!
máj. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt még megértem, hogy rendőrjelölteknél szigorúan veszik a pszichológiai alkalmasságot, mert fegyverrel fognak dolgozni. Viszont a megalázásra nincs mentség.

Úgy látszik, nemcsak a nőgyógyászok közt vannak ilyen bunkók, hanem a pszichológusok közt is, Bár én találkoztam tavaly bunkó sebészorvossal is. A bunkó ápoló meg már mindennapos. Szomorú.

Amúgy ne keseredj el, ha nem mész át rajta. Tudom, lehet, hogy az életed álma, hogy rendőr légy, de ha nem vagy alkalmas, az a te éedeked is szolgálja, hogy ne menj annak. Van még sok szép szakma, amit választhatsz.

tegnapelőtt 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!