Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez nem káros? A szívemre?

Ez nem káros? A szívemre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb már február óta pánik/szorongó beteg vagyok, Eleinte nagyon sokszor voltam rosszul korházba kerültem nehéz alvások hányinger sorolhatnám…

Azóta el telt egy kis idő úgy ahogy meg tanultam (kezelni) ezt a betegséget nem volt egyszerű de már nem voltak egésznapos rosszul létt panaszaim, de viszont azóta mint ha a pulzusom vagy a vérnyomásom nagyon meg változott volna. Néha rám jön estéként vagy akár nap közben olyan érzés mint ha (szívrohamot kapnák) félek hogy a szívemmel valami nincs rendben.. Kardiológusnál voltam kb más fél honapja ott elvileg kiderült hogy semmi baja nincs a szívemnek, de nem szeretném így élni az életem hogy nem tudok úgy focizni futni hogy ne érezném azt hogy úgy dobog a szívem hogy lassan ki ugrik :( pszichológusnál voltam de meg mondom őszintén nem az én világom ez, pszichiáterhez meg főképp nem szeretnék menni nem kellenek a gyógyszerek nem ebbe szeretnék menekülni! Nagyon meg köszöném aki már járt ebben a cipőben vagy akár tanácsot tudna adni :)

(Légyszíves az értelmetlen, rossz akaratú válaszokat kerülném)



máj. 20. 02:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ebben én csak azt nem értem, hogy voltál kardiológusnál, akkor ő nem javasolt erre semmit? Béta blokkolót szoktak erre felírni, az nem került szóba sehol?
máj. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1/1 Nem semmit nem javasolt,
máj. 20. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Lehet kozolte a kerdezo, hogy nem akar gyogyszert. Sejtheto, mivel nem akar pszichiaterhez sem menni. Ha nem is, de valami jelet mutatta akkor, hogy nem akart, de lehet tenyleg nem javasolt semmit ami elegge fura. Ilyenkor szoktak valamit mondani, hogy mentalis gond vagy menjen tovabb ide oda vagy valami. Annyi, hogy minden rendben van az nekem nem stimmel.


Menj egy masikhoz. De ahogy az elso irta b-blokkolot szoktak irni es/vagy nyugtatot Xanax ami inkabb gyakoribb. Tudom ez az ordog meg a satan, de panikosoknak ezt adnak "sajnos". Ez is gyogyszer mint a verhigito, panangin, aspirin, cataflam, meg amit felir a haziorvos, nem kell felni tole. Amid van az van, ha nem akarod igy leelni az eleted akkor valamit kell tenni, nem?


Ha igy nem megy, hogy semmit nem csinalsz, kardiologustol a gyogyszert mondjuk nem veszed be mert nem akarod, meg a pszichiatertol sem szedsz be, vagy a haziorvostol sem, akkor valahogy donteni kell. Igy maradsz vagy javulsz gyogyszerrel.

máj. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ja a fokerdesre egyebkent, de, hatarozottan karos a szivedre, de nem csak arra, a szerveidre is a magas vernyomas vagy pulzus.
máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha gyakran hosszabb ideig gyorsabban dobog a szíved az káros a szívizmaidra nézve.
máj. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
És ezzel mit tudnék csinálni? Hogy a szívem meg nyugodjon ne 200-al verjen mindig?
máj. 23. 01:54
 7/11 anonim ***** válasza:

gyogyszer, meditalas is jo 5 percig, utana megint gyorsan ver. Macskagyokerek is meg citromfuvesek is mindjart jonnek, hogy tokeletes, de nem sajnos. Jo is lenne.


Gyogyszer kell.

máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Es erre általában milyen gyógyszert szoktak/érdemes használni?
jún. 4. 01:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Első váladzban le van írva, de ha kardiológus nem uavasolja, akkor vsz. nem kell.
jún. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy milyen gyógyszer kell, nemtől, kortól függ. A kérdés az, hogy javasolja e ezt orvos.
jún. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!