Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Erős suicid gondolatokkal mit...

Erős suicid gondolatokkal mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz lett pár napja a kedvem minden éjjel rám jönnek ezek a gondolatok nem tudom mit tudnék kezdeni.Amúgy alapjáraton vannak ezek a gondolatok de az utobbi napokban eléggé erősek lettek.Most még ilyen belső remegésem is lett.Tudom kéne segítség de senkitől se kaphatok illetve szüleim meg úgy se vennék ezt komolyan szóval nem tudom mi lesz így egyébként 16 éves vagyok ha ez számit valamit.

máj. 27. 00:58
 1/8 A kérdező kommentje:
Illetve kérlek titeket,hogy ne írjatok negatív válaszokat aki nem tud segíteni az ne is írjon köszi.
máj. 27. 00:59
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%
Szólni felnőttnek, ne félj, nem vagy egyedül!
máj. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
79%

Vannak ingyen hívható telefonos lelki segélyvonalak, például a 116-123 . De ha valami specifikus problémára keresnél megoldást, akkor vannak különféle szakosodott vonalak is, csak az interneten ki kell keresni a számukat.

Őszintén szólva nem próbáltam még felhívni ilyet (nem is volt rá szükségem), de ha úgy érzed nagy a baj, szerintem ők tudnak segíteni.

máj. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Mindenképpen kérj segítséget.

Ha a szüleid úgy érzed nem segítenének kérj segítséget az iskoládban vagy egy baráttól.

Hidd el nem szégyen.

máj. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egyedül! Bátor dolog, hogy mersz segítséget kérni!

Az alábbi díjmentes telefonszámokon tudnak segíteni:

116-111: Kékvonal

116-123: Lelki Segély

Amennyiben nem tudsz telefonon keresztül "megnyílni", a Kék vonal weboldalán élőben tudsz chatelni valakivel bizonyos idő között.

De személyesen pszichiáter is tud segíteni.

Nem vagy egyedül! :)

máj. 27. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Jézus az Isten. Él és sosem hagy árván téged. Mindig figyel rád. A Biblia révén pedig még választ is ad a felmerülő kérdésekre, noha az nem fog tetszeni, de hatékony. Jobb mint meghalni.


Bízz bennem, átmentem ezen.

máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7

Bízok benned kedves anonim😂

Na húzz innen a 3,14csába térítgetni!!

máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!