Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok aludni a szúnyogok zümmögése és csípése miatt?

Figyelt kérdés

Teljesen tehetetlennek érzem magam!!!


Már napok óta akarok ventilátort venni, de még mindig nem vettem sajnos.


Kezdek megőrülni, az alváshiány nagyon rosszul hat rám és mindjárt kelnem kell bakker a munka miatt! Mit tehetek? Írom mindezt a takaróm alól, de szerintem még ide is bejutnak, legalább is a hangjuk



máj. 27. 03:38
 1/6 A kérdező kommentje:

Mármint most azonnal mit tehetek, úgy értettem... Szúnyogháló jó ötlet, de nem most azonnal!


Már vissza is öltöztem, hogy veszek elektromos lapkás szúnyogirtót, aztán rájöttem, hogy éjjel háromkor sajnos semmi nincs nyitva körülöttem, olvastam neten fokhagymáról meg pálinkáról, mindkettőt próbáltam külsőleg és belsőleg is alkalmazni, de sajnos egyik sem tűnik hatásosnak... :(

máj. 27. 03:44
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Próbáld meg lecsapni.
máj. 27. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél nem lapkásat, préselt homokosat pl. Adhoc megoldás erre nem lesz, max bekened magad borsmenta olajjal, azt kerülik.
máj. 27. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
fulldugo
máj. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van szúnyoghálóm, ezért ritkán tévednek be. Régebben azzal hallgattattam el őket, hogy kidugtam a lábamat és kaptak enni. Utána lenyugodnak, békésen emésztenek.
máj. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Képzeljétek, mi történt: tegnap reggel alváshiányos éjszaka után keltem a fülembe zümmögő szúnyogok miatt, persze csapdostam is közben, csak épp csapkodás közben nehéz aludni, ugye, viszont ha már nem tudtam aludni, akkor ebben a témában olvasgattam neten és találtam a természetes módszerek között a fokhagymát és a pálinkát is, ez a kettő pont volt nálam, fogyasztottam is és ki is raktam az ágyam mellé mindkettőből, egy szem fokhagymával a kezemben próbáltam elaludni, mintha vámpírvadász lennék, de nem működött, vagy tán csak nem azonnal?


Mert a nagy hűha a mostani, ma reggeli ébredésem, hogy nem hallottam egy szúnyogot sem, pedig lefekvés előtt láttam párat, még ha nem is a hálószobában. Szóval a hűha, hogy ma az volt az első gondolatom, amikor felébredtem, hogy hol vannak a szúnyogok...? Létezik, hogy a fokhagyma és a pálinka az ágyam mellett tényleg távoltartja a szúnyogokat...?


Vagy tán csak olyan kialvatlan voltam, hogy nem ébredtem föl a zümmögésre...?


Netán mindkettő egyszerre?


Mindenesetre ventilátort vennék, csak drágák, de az igaz, hogy az átalvatlatlan éjszaka hatása még drágább, szóval éljen a nyugodt éjszaka és vicces, hogy már hiányoztak a szúnyogok! :D

máj. 28. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!